Czy wiesz, że… z EasySend możesz również zarabiać? Nasz Program Poleceń działa wyśmienicie i skorzystało na nim już mnóstwo osób, zarabiając przy okazji tysiące funtów! Dołącz i Ty!

Aktualizacja 07.09.2020

Jak działa Program Poleceń EasySend?

Bardzo prosto! W naszym programie zasady są super łatwe, a polecanie bardzo wygodne.

 

Jak mogę zacząć polecać znajomych?

To proste! Musisz posiadać konto klienta w EasySend. Będąc w Panelu Klienta, przejdź do zakładki „Poleć nas i zarabiaj”. Znajdziesz tam Twój link referencyjny. Wysyłaj go za pomocą maila lub udostępniaj na Facebooku. Każda osoba, która założy konto po kliknięciu w Twój mail liczy się jako polecona przez Ciebie. Jeśli nie posiadasz konta w EasySend to musisz je założyć – nie martw się, potrwa to najwyżej 20 sekund 🙂

Jakie są nagrody?

Osoba polecona przez Ciebie na start otrzymuje darmowy przelew, aby mogła wypróbować EasySend bezpłatnie. W momencie, w którym suma jej przelewów wyniesie minimum 100 £ (albo równowartość tej kwoty w EUR lub PLN), Ty otrzymujesz 10 £ (lub równowartość tej kwoty w EUR lub PLN). Polecona osoba otrzyma dodatkowo jeden darmowy przelew SuperFAST gratis!

Ile osób mogę maksymalnie polecić?

Ile chcesz! Nie ma żadnych limitów dotyczących zapraszania znajomych. Pamiętaj jednak, że będziemy sprawdzać i weryfikować polecenia. Staraj się zapraszać tylko te osoby, które wyraziły zgodę i zainteresowanie uczestnictwem w Programie Poleceń.

Kiedy otrzymam moją nagrodę?

W Panelu Klienta możesz sprawdzić status wszystkich swoich poleceń. Jeśli polecona osoba założyła konto, zobaczysz jej dane w Panelu Klienta. Jeśli zleci przelewy na sumę 100 £ (albo równowartość tej kwoty w EUR lub PLN), też to zobaczysz. Możesz wtedy zlecić wypłatę nagrody na wskazane przez siebie konto lub poczekać na większą kwotę. Decyzja należy do Ciebie.

Czy są jakieś ograniczenia czasowe?

Nie! Każde Twoje polecenie jest ważne do momentu, do którego będzie aktywny program poleceń. Nawet jeśli polecona osoba założy konto i zleci przelew za 6 miesięcy, będzie to uprawniało Ciebie do odebrania 10 £ (albo równowartości tej kwoty w EUR lub PLN).

Gdzie znajdę jeszcze więcej informacji na temat Programu Poleceń EasySend?

Pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ (nie martw się, nie znajdziesz tam żadnych podchwytliwych kruczków). W razie czego chętnie pomoże Ci również nasza niezawodna Obsługa Klienta dostępna telefonicznie lub mailowo, możesz również porozmawiać z nami na Facebooku lub czacie. Zacznij zarabiać już dziś!