Ochrona danych osobowych

Nasza firma, EasySend Ltd, z siedzibą: 5 The Mall, W5 2PJ London, posiada licencję ochrony danych osobowych (ICO) nr Z2973216. Spełniamy najwyższe międzynarodowe standardy w zakresie bezpieczeństwa.

Jesteśmy wyłącznym operatorem i właścicielem serwisów internetowych: www.easysend.pl
www.easysend.eu
www.przelewydopolski.co.uk

Świadczymy usługi transferów pieniężnych, dlatego zbieramy i przetwarzamy niezbędne dane: informacje podawane przy wypełnianiu formularza (imię i nazwisko, adres, kopie dokumentów weryfikujących tożsamość lub źródło pochodzenia pieniędzy, dane kontaktowe: numer telefonu, e-mail itd.)

Rejestrujemy detale transakcji (kwota przelewu, waluta), korespondencję i rozmowy telefoniczne pomiędzy firmą a Klientami. Robimy to wyłącznie w celu ulepszenia naszych usług. Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania i aktualizowania.

Szanujemy prywatność naszych Klientów. Nie udostępniamy danych osobowych innym firmom w celach marketingowych. Nie mamy dostępu do Twoich kont bankowych, nie zbieramy szczegółowych informacji o Twoim rachunku.

Jeżeli połączysz swoje konto w EasySend z portalem społecznościowym (Facebook, Google+), nigdy nie będziemy niczego publikować w Twoim imieniu.

Nasze strony korzystają z plików Cookies. Są one bezpieczne dla komputera. Wszystkie informacje zebrane za ich pośrednictwem wykorzystujemy do celów statystycznych, aby wciąż podnosić jakość obsługi Klientów. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania tych plików na swoim komputerze.
Nasze serwery automatycznie rejestrują podstawowe informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika, takie jak numer IP, typ i język przeglądarki, system operacyjny itd. Logowanie się do konta, wykonywanie przelewów itd. odbywa się przy użyciu połączeń szyfrowanych, z wykorzystaniem protokołów https, SSL i SSH. Dane przekazywane w ten sposób nie są widoczne dla innych użytkowników Internetu.

Weryfikujemy dane podane przez Klienta w trosce o to, by niepowołane osoby nie mogły mieć dostępu do jego konta. Szczegółowe informacje udostępniamy jedynie w razie wyższej konieczności – np. gdy istnieje poważne podejrzenie, że przekazywane pieniądze mają związek z działalnością przestępczą.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz pytania lub uwagi, skontaktuj się z nami.