Komunikat dla klientów Easysend Ltd. w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z UE (brexit)

Bezpieczeństwo

Dzięki licznym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym Twoje pieniądze oraz dane osobowe są całkowicie bezpieczne.

Mamy doświadczenie w łączeniu prostoty obsługi z bezpieczeństwem danych. Działamy od 2006 roku. Zaufały nam tysiące klientów.

EasySend posiada:

  • licencję ochrony danych osobowych (ICO) nr Z2973216,
  • autoryzację Financial Conduct Authority (FCA) nr 593364 (jest to brytyjski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego),
  • Certyfikat SSL 256-bit.

Bezpieczeństwo danych

Nasze rozwiązanie, umożliwiające najszybsze przelewy międzynarodowe, działa w oparciu o sieć internetową. Wykorzystujemy najnowsze protokoły bezpieczeństwa, w tym: HTTPS, SSL i SSH o długości klucza nie mniejszej niż 256 bitów. Bezpieczeństwo i stabilność pracy podnosi systematyczny backup danych.

Gwarancja realizacji transakcji

Dbamy o właściwy poziom usług. Przestrzegamy regulacji prawnych na terenie krajów Unii Europejskiej. W przypadku problemów z realizacją transakcji prosimy o kontakt, nie pozostawiamy sytuacji bez odzewu.

Rejestrowanie rozmów

Wszystkie połączenia telefoniczne z konsultantami EasySend są rejestrowane i bezpiecznie przechowywane, dzięki czemu mamy możliwość, by do nich wrócić w każdej chwili.

Automatyczne wylogowanie

Automatycznie wylogujemy Cię po okresie bezczynności konta, aby żadna z niepowołanych osób nie uzyskała do niego dostępu.

Weryfikacja zmian

Zmiana danych dotyczących tożsamości lub zamieszkania będzie wymagała weryfikacji i potwierdzenia – nikt niepożądany nie dokona zmian na Twoim koncie.

Przejrzystość i dyskrecja

To Ty wpłacasz odpowiednią sumę. Nie mamy dostępu do Twojego konta bankowego ani do historii Twojego rachunku. Nie doliczamy ukrytych kosztów, dbamy o poufność Twoich danych teleadresowych.

EasySend Ltd posiada zezwolenie brytyjskiej komisji nadzoru finansowego (Financial Conduct Authority) udzielone na podstawie brytyjskiego Rozporządzenia w sprawie usług płatniczych z 2009 r. (Payment Services Regulations 2009) na świadczenie usług płatniczych (numer: 593364).

EasySend Ltd jest uprawniona do świadczenia na terytorium Polski usługi przekazu pienieżnego w ramach europejskiego rynku wewnętrznego. Posiadamy stosowne zaświadczenie w tej sprawie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

EasySend Ltd korzysta z usług GeoTrust – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie bezpieczeństwa w internecie. GeoTrust jest drugim pod względem wielkości wystawcą certyfikatów SSL (CA) na świecie.