Komunikat dla klientów Easysend Ltd. w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z UE (brexit)

bezpieczeństwo

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Twoje pieniądze oraz dane osobowe są całkowicie bezpieczne. Możesz spać spokojnie.

 • Bezpieczeństwo danych

  Nasze rozwiązanie, umożliwiające najszybsze przelewy międzynarodowe, działa w oparciu o sieć internetową. Wykorzystujemy najnowsze protokoły bezpieczeństwa, w tym: HTTPS, SSL i SSH o długości klucza nie mniejszej niż 256 bitów. Bezpieczeństwo i stabilność pracy podnosi systematyczny backup danych.
 • Gwarancja realizacji transakcji

  Dbamy o właściwy poziom usług. Przestrzegamy regulacji prawnych na terenie krajów Unii Europejskiej. W przypadku problemów z realizacją transakcji prosimy o kontakt, nie pozostawiamy sytuacji bez odzewu.
 • Rejestrowanie rozmów

  Wszystkie połączenia telefoniczne z konsultantami EasySend są rejestrowane i bezpiecznie przechowywane, dzięki czemu mamy możliwość, by do nich wrócić w każdej chwili.
 • Automatyczne wylogowanie

  Automatycznie wylogujemy Cię po okresie bezczynności konta, aby żadna z niepowołanych osób nie uzyskała do niego dostępu.
 • Weryfikacja zmian

  Zmiana danych dotyczących tożsamości lub zamieszkania będzie wymagała weryfikacji i potwierdzenia – nikt niepożądany nie dokona zmian na Twoim koncie. Dowiedz się więcej...
 • Przejrzystość i dyskrecja

  To Ty wpłacasz odpowiednią sumę. Nie mamy dostępu do Twojego konta bankowego ani do historii Twojego rachunku. Nie doliczamy ukrytych kosztów, dbamy o poufność Twoich danych teleadresowych.

Bezpieczeństwo to dla nas podstawa

Używamy najnowszych protokółów bezpieczeństwa. Od 2006 roku dbamy o Twój spokój i pewność, dlatego zaufały nam już tysiące klientów.

FCA Authorised

EasySend Ltd posiada zezwolenie brytyjskiej komisji nadzoru finansowego (Financial Conduct Authority) udzielone na podstawie brytyjskiego Rozporządzenia w sprawie usług płatniczych z 2009 r. (Payment Services Regulations 2009) na świadczenie usług płatniczych (numer: 593364).

GeoTrust

EasySend Ltd korzysta z usług GeoTrust – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie bezpieczeństwa w internecie. GeoTrust jest drugim pod względem wielkości wystawcą certyfikatów SSL (CA) na świecie.

Wybierz przelew, którego potrzebujesz

Wyślij pieniądze do swoich bliskich, opłać rachunki i raty bankowe, zrób zakupy w zagranicznych sklepach.

Języki, w których mówimy

Chcemy przekraczać dla Was granice - również te językowe. Sprawdź, w których językach możesz z nami porozmawiać!

Divider