Bezpieczeństwo

Dzięki licznym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym
Twoje pieniądze oraz dane osobowe są całkowicie bezpieczne.

Mamy doświadczenie w łączeniu prostoty obsługi z bezpieczeństwem danych.
Działamy od 2006 roku. Zaufało nam tysiące Klientów.

Bezpieczeństwo gwarantują:

  • licencja ochrony danych osobowych (ICO) nr Z2973216
  • autoryzacja Financial Conduct Authority (FCA) nr 593364
    (jest to brytyjski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego),
  • status Licensed Money Transmitter w brytyjskim HM Custom & Excise nr 12643228
  • Certyfikat SSL 128-bit.
Bezpieczeństwo danych
Bezpieczeństwo danych

Nasze rozwiązanie, umożliwiające najszybsze przelewy międzynarodowe, działa w oparciu o sieć internetową. Wykorzystujemy najnowsze protokoły bezpieczeństwa, w tym: https, ssl i ssh o długości klucza nie mniejszej niż 128 bitów. Bezpieczeństwo i stabilność pracy podnosi systematyczny backup danych.

Gwarancja realizacji transakcji
Gwarancja realizacji transakcji

Dbamy o właściwy poziom usług. Przestrzegamy regulacji prawnych na terenie UK i Polski. W przypadku problemów z realizacją transakcji prosimy o kontakt, nie pozostawiamy sytuacji bez odzewu.

Rejestrowanie rozmów
Rejestrowanie rozmów

Wszystkie połączenia telefoniczne z konsultantami EasySend są rejestrowane i bezpiecznie przechowywane, mamy możliwość by do nich wrócić w każdej chwili.

Automatyczne wylogowanie
Automatyczne wylogowanie

Bezczynność na koncie spowoduje automatyczne wylogowanie, aby żadna z niepowołanych osób nie miała do niego dostępu.

Weryfikacja zmian
Weryfikacja zmian

Zmiana danych dotyczących tożsamości lub zamieszkania będzie wymagała weryfikacji i potwierdzenia – nikt niepożądany nie dokona zmian na Twoim koncie.

Przejrzystość i dyskrecja
Przejrzystość i dyskrecja

To Ty wpłacasz odpowiednią sumę. Nie mamy dostępu do Twojego konta bankowego ani do historii Twojego rachunku. Nie doliczamy ukrytych kosztów, dbamy o poufność Twoich danych teleadresowych.

EasySend LTD posiada status Licensed Money Transmitter (Licencjonowana Jednostka Przesyłająca Środki Pieniężne) w brytyjskim HMRC pod numerem MLR 12643228

EasySend Ltd posiada zezwolenie brytyjskiej komisji nadzoru finansowego (Financial Conduct Authority) udzielone na podstawie brytyjskiego Rozporządzenia w sprawie usług płatniczych z 2009 r. (Payment Services Regulations 2009) na świadczenie usług płatniczych (numer: 593364).

Nasz oddział w Polsce posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego oraz podlega kontroli brytyjskiej komisji nadzoru finansowego (Financial Conduct Authority) na podstawie brytyjskiego Rozporządzenia w sprawie usług płatniczych z 2009 r. (Payment Services Regulations 2009) na świadczenie usług płatniczych (nr: 593364).

EasySend LTD korzysta z usług GeoTrust - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie bezpieczeństwa w internecie. GeoTrust jest drugim pod względem wielkości wystawcą certyfikatów SSL (CA) na świecie.

Informacje prawne

W trosce o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług ściśle stosujemy się do wymienionych aktów legislacyjnych.

Polska:
Art. 5 ustawy z 12 października 1994 r. o Ochronie Obrotu Gospodarczego i Zmianie Niektórych Przepisów Prawa Karnego (Dz.U. nr 126, poz. 615)
Art. 299 § 1-8 kodeksu karnego z 1997 r. w rozdziale dotyczącym Przestępstw Gospodarczych

Wielka Brytania:
Money Laundering Regulations 1993 [SI 1993 No1993]
Money Laundering Regulations 2001 [SI 2001 No3641]
The Proceeds of Crime Act 2002
The Terrorism Act 2000.

Prawo unijne:
EU Payment Regulation 2007
Regulation (EC) No 1781/2006 of the European Parliament and of the Council on Information on the Payer Accompanying Transfer of Funds.
Zarówno w polskim, brytyjskim, jak i europejskim prawie pranie brudnych pieniędzy lub jakakolwiek działalność związana z finansowaniem terroryzmu jest przestępstwem i podlega karze. EasySend nie będzie współpracowało z osobami lub firmami podejrzanymi o lub uczestniczącymi w praniu brudnych pieniędzy. Nie będzie również świadczyło usługi przesyłania pieniędzy, gdy istnieje podejrzenie, że pochodzą one z jakichkolwiek nielegalnych źródeł.