program poleceń Easysend

SUPER ŁATWE ZASADY!
Zapraszaj znajomych
?

Jak działa Program Poleceń?

  • Zaproś znajomego
  • Zachęć go do korzystania
    z EasySend
  • Znajomy dostaje darmowy przelew SuperFAST
  • Odbierasz 10 £

Masz pytania?

Jak mogę zacząć polecać znajomych?
To proste! Musisz posiadać konto klienta w EasySend. Będąc w Panelu Klienta, przejdź do zakładki „Poleć nas i zarabiaj”. Znajdziesz tam Twój link referencyjny. Wysyłaj go za pomocą maila lub udostępniaj na Facebooku. Każda osoba, która założy konto po kliknięciu w Twój link liczy się jako polecona przez Ciebie. Jeśli nie posiadasz konta w EasySend to musisz je założyć. Nie martw się, potrwa to najwyżej 20 sekund. Następnie wyślij minimum 1 przelew. Czekamy na Ciebie!
Osoba polecona przez Ciebie na start otrzymuje darmowy przelew, aby mogła wypróbować EasySend bezpłatnie. W momencie, w którym suma jej przelewów wyniesie minimum 100 £ (albo równowartość tej kwoty w EUR lub PLN) , Ty otrzymujesz 10 £ (lub równowartość tej kwoty w EUR lub PLN). Polecona osoba otrzyma dodatkowo jeden darmowy przelew SuperFAST . *
* kwota za polecenie może być wyższa w okresie promocji.
Ile chcesz! Nie ma żadnych limitów dotyczących zapraszania znajomych. Pamiętaj jednak, że będziemy sprawdzać i weryfikować polecenia. Staraj się zapraszać tylko te osoby, które wyraziły zgodę i zainteresowanie uczestnictwem w Programie Poleceń.
W Panelu Klienta możesz sprawdzić status wszystkich swoich poleceń. Jeśli polecona osoba założyła konto, zobaczysz jej dane w Panelu Klienta. Jeśli zleci przelewy na sumę 100 £ (albo równowartość tej kwoty w EUR lub PLN), też to zobaczysz. Możesz wtedy zlecić wypłatę nagrody na wskazane przez siebie konto lub poczekać na większą kwotę. Decyzja należy do Ciebie.
Nie! Każde Twoje polecenie jest ważne do momentu, do którego będzie aktywny program poleceń. Nawet jeśli polecona osoba założy konto i zleci przelew za 6 miesięcy, będzie to uprawniało Ciebie do odebrania 10 £ (albo równowartości tej kwoty w EUR lub PLN). *
* kwota za polecenie może być wyższa w okresie promocji.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas:

Zobacz pełny regulamin