Nowości w EasySend

0

Summer Bank Holiday w UK – zmiana terminów

EasySendowicze! Ze względu na nadchodzące Summer Bank Holiday w Anglii, Walii i Irlandii Północnej, czas realizacji przelewów będzie nieznacznie zmieniony. Jak zwykle informujemy Was z wyprzedzeniem, żeby wszystkie zaplanowane w tym okresie przelewy dotarły do odbiorców na czas – sprawdźcie nowe terminy już teraz!

0

Boże Ciało i Late May Bank Holiday – zmiana terminów realizacji przelewów

EasySendowicze! Już za chwilę w Polsce obchodzić będziemy święto kościelne – Boże Ciało, a w Anglii Late May Bank Holiday. Oba te dni są wolne od pracy, zamknięte będą więc banki, a czas realizacji naszych przelewów będzie nieznacznie zmieniony. Zawsze informujemy Was o takich sytuacjach z wyprzedzeniem, abyście mogli uwzględnić nowy harmonogram i aby wszystkie zaplanowane w tym okresie przelewy...

0

Majówka 2018 – zmiana terminów realizacji przelewów

EasySendowicze! Już za chwilę zaczniemy długi majowy weekend – z tego powodu zamknięte będą polskie i angielskie banki, a więc czas realizacji naszych przelewów będzie nieznacznie zmieniony. Zawsze informujemy Was o takich sytuacjach z wyprzedzeniem, abyście mogli uwzględnić nowy harmonogram i aby wszystkie zaplanowane w tym okresie przelewy dotarły do odbiorców na czas – sprawdźcie nowe terminy już teraz!