Nigdy nie stajemy w miejscu, a nasze nowe oblicze to nie tylko odświeżone logo. Nieustannie wprowadzamy atrakcyjne produkty i innowacje, aby jakość naszych usług pozostawiała konkurencję daleko w tyle. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury.

To dla klientów chcemy wchodzić na coraz wyższy poziom, dlatego postawiliśmy na pozytywne zmiany. Niektóre z nich już możecie zobaczyć. Odświeżyliśmy logo i wprowadziliśmy zmiany na stronie www i w aplikacji. Dzięki temu te dwa podstawowe narzędzia do wysyłania przelewów walutowych będą dla Was bardziej intuicyjne i wygodniejsze w użyciu. Klikajcie, czytajcie, korzystajcie i koniecznie podzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami. O kolejnych zmianach będziemy Was oczywiście na bieżąco informować. Już dziś jednak możecie być pewni, że to będą bardzo dobre wiadomości.

VISA pay to card

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiliśmy przelewy na karty VISA. Dotychczas mogliście przelewać na karty MasterCard. Ta propozycja oczywiście pozostaje w ofercie. Teraz jeszcze wygodniej przelejecie pieniądze na wybraną kartę i Wy lub Wasi bliscy będziecie swobodnie z nich korzystać.

Poszerzamy ofertę

Już teraz chcielibyśmy Wam o tym opowiedzieć, ale nie chcemy psuć niespodzianki. O wszystkim dowiecie się w połowie grudnia. Obiecujemy – będzie to super wiadomość dla wszystkich ceniących swobodę i czas.

Czy wszystko się zmienia?

Oczywiście, że nie. Wciąż na pierwszym miejscu jesteście Wy. Nadal możecie liczyć na doskonałą obsługę klienta. Na infoliniach porozmawiacie w swoim języku, zachęcamy również do kontaktowania się z nami za pomocą czatu, Messengera lub e-maila.

Nie zmieni się również nieustanne dbanie o bezpieczeństwo przelewów oraz o najlepszy możliwy kurs wymiany walut. A jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co się u nas dzieje, zarejestrujcie się i zapiszcie na newsletter.

[zarejestruj się]