Z danych Narodowego Banku Polskiego wynika, że w całym 2019 roku Ukraińcy pracujący w Polsce wysłali do ojczyzny ponad 13 miliardów złotych. Dane podsumowujące rok 2020 będą podobne, lub jeszcze bardziej znaczące. Jeśli i Ty wysyłasz pieniądze za granicę, to na pewno szukasz sposobu na szybkie przelewy pieniędzy z Polski na Ukrainę. 

Czym jest EasySend?

EasySend to najlepiej oceniana przez klientów firma pośrednicząca w przelewach międzynarodowych. Możemy się pochwalić średnią ocen 4,8/5 na niezależnym portalu opinii TrustPilot. Na rynku działamy od 2006 roku i w tym czasie obsłużyliśmy już ponad 100.000 klientów w całej Europie.

EasySend działa w oparciu o licencję FCA, czyli brytyjskiego odpowiednika polskiej Komisji Nadzoru Finansowego. Uzyskaliśmy również licencję ochrony danych osobowych (ICO) nr Z2973216, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo Twoich danych.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku stosujemy najnowocześniejsze protokoły bezpieczeństwa, takie  jak HTTPS, SSL i SSH o długości klucza nie mniej niż 256 bitów. To przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo transferów realizowanych za pośrednictwem EasySend.

W wolnej chwili zajrzyj do naszego poradnika, w którym wymieniamy najważniejsze zasady bezpiecznego wysyłania przelewów międzynarodowych.

Ekspresowe przelewy z Polski na Ukrainę na kartę Mastercard

Ta usługa z naszej oferty cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród ukraińskich klientów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdy weźmiemy pod uwagę jej najważniejsze zalety. Przede wszystkim jest to najszybszy sposób na przesłanie pieniędzy rodzinie na Ukrainie, ponieważ czas realizacji wynosi nawet 10 minut (o ile zlecisz przelew między 8 a 18 w dniu roboczym – pierwszy przelew może być realizowany nieco dłużej z uwagi na konieczność zweryfikowania Twojej tożsamości).

Warto wiedzieć!

Pierwszy przelew ekspresowy na kartę Mastercard masz zawsze za darmo. Każdy kolejny kosztuje tylko 7,99 zł niezależnie od wysyłanej kwoty.

Twoi bliscy nie mają karty Mastercard? W takim razie sprawdź inne opcje na szybkie, wygodne i bezpieczne przesłanie im pieniędzy:

  • Przelew z odbiorem w Privat24 – tutaj także czas realizacji wynosi nawet 10 minut, a pieniądze można odebrać wygodnie w jednym z punktów sieci Privat24 lub w aplikacji mobilnej Privat24. Prowizja wynosi tylko 4,99 zł, natomiast przelew musi zostać odebrany w USD lub EUR.
  • Przekaz gotówkowy – bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w sytuacji, gdy chcesz przesłać pieniądze np. rodzicom, którzy nie korzystają z usług bankowych. Przekaz jest realizowany nawet w 10 minut (w USD lub EUR), a prowizja to tylko 4,99 zł.

Zajrzyj też do naszej sekcji najczęściej zadawanych pytań i dowiedz się wszystkiego o przelewach na Ukrainę realizowanych za pośrednictwem EasySend.

przelew na karte mastercard

Jak zlecić przelew pieniędzy z Polski na Ukrainę w EasySend?

Najłatwiej przez naszą darmową aplikację mobilną na iOS i Androida. Dzięki niej możesz zlecić przelew w dowolnym momencie, gdziekolwiek się znajdujesz i zajmie Ci to kilka chwil. Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszej aplikacji, to pobierz ją na swoje urządzenie i ciesz się zarówno wygodą, jak i dostępem do najlepszych promocji, o których użytkownicy apki EasySend dowiadują się pierwsi!

app banner poziom

Przelew możesz też zlecić przez naszą stronę internetową. Zacznij od założenia konta (gwarantujemy bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa Twoich danych osobowych) i prostej weryfikacji tożsamości poprzez wykonanie selfie. Następnie wystarczy już tylko opłacić transakcję przy pomocy zwykłego przelewu bankowego, systemu szybkiej płatności online lub karty debetowej/kredytowej. Po zaksięgowaniu wpłaty niezwłocznie prześlemy pieniądze odbiorcy zgodnie z wybraną przez Ciebie metodą.

Kiedy wysłane pieniądze dotrą do odbiorcy? Sprawdź, co to znaczy, że przelew został zrealizowany.

EasySend vs. bank vs. kantor online

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z EasySend i polegałeś tylko na usługach bankowych, ewentualnie na kantorach online, to… niepotrzebnie przepłacałeś. Nasza oferta jest bezkonkurencyjna pod względem kosztów. Najlepiej obrazuje to poniższa tabelka:

  Prowizja Spread Dodatkowe koszty Czas realizacji
EasySend Pierwszy przelew za 0 zł, kolejny od 4,99 zł (niezależnie od wartości przelewu) Niski (znasz kurs wymiany jeszcze przed zleceniem przelewu, nie zmieni się on po wysłaniu pieniędzy, więc dokładnie wiesz, ile pieniędzy trafi do odbiorcy) Brak Nawet w 10 minut
Bank Od 2,5% wartości przelewu, minimum 25 zł Bardzo wysoki (nawet 5-6%), kurs wymiany może się zmienić w trakcie realizacji przelewu, więc nie masz pewności, jaka kwota ostatecznie zostanie zaksięgowana u odbiorcy Opłata za przewalutowanie, podwójne przewalutowanie, koszt prowadzenia konta bankowego Minimum 3-4 dni (dostępne są przelewy ekspresowe, ale w absurdalnie wysokich cenach)
Kantor online Za transakcję (około 0,1-0,2%) oraz za przelew (około 0,25%) Niski (zwykle 0,1-0,15%) Brak Minimum 1 dzień roboczy

 przelew z polski na ukraine

Jak widzisz przelewy pieniędzy z Polski na Ukrainę najkorzystniej jest zlecać za pośrednictwem EasySend. To wygodne, bezpieczne i szybkie, a dzięki naszej aplikacji mobilnej także banalnie łatwe. Spróbuj – pierwszy przelew zawsze masz zawsze za darmo