Z EasySend możesz oszczędzać na wiele sposobów, a nawet zarabiać. Dzięki naszemu programowi poleceń w prosty sposób otrzymasz 10 funtów za każde skuteczne polecenie. Jak to zrobić? Poniżej przedstawiamy proste kroki, które należy wykonać.

Po pierwsze – załóż konto klienta

Zajmie Ci to mniej niż minutę. Konto, które zakładasz bezpłatnie, stanowi niezbędny element, bo bez niego nie weźmiesz udziału w programie. Następnie w Panelu Klienta przejdź do zakładki “Poleć nas i zarabiaj”.

Masz już konto? Świetnie!

W części “Poleć nas i zarabiaj” znajdziesz swój indywidualny kod afiliacyjny. To właśnie on stanowi klucz do Twoich nagród pieniężnych. Możesz go udostępniać rodzinie, przyjaciołom i znajomym poprzez mail lub media społecznościowe. Polecone osoby, które się zarejestrują, będą widoczne w Twoim Panelu Klienta i będą się liczyć, jako osoby polecone przez Ciebie.

Korzyści dla obu stron

Osoba, która z Twojego polecenia otrzyma od nas pierwszy przelew “Pieniądze nawet w 10 minut” za darmo. Gdy suma jej przelewów wyniesie wartość minimum 100 funtów (lub ich równowartość w euro albo złotówkach), ty otrzymasz 10 funtów. To proste jak EasySend.

Nie stawiamy granic

Poprzez swój link możesz zaprosić dowolną liczbę osób. Nie ograniczamy Was również czasowo. Twój znajomy może założyć konto już teraz, a swoje przelewy wykonać nawet za kilka tygodni lub miesięcy. Polecenie będzie ważne tak długo, jak będzie działać program.

Dajemy Ci również wolną rękę, jeżeli chodzi o wypłatę nagrody. Możesz odebrać ją od razu, gdy tylko zostaną spełnione warunki, lub zaczekać, aż uzbiera się większa kwota z kilku poleceń.

Dokładne zasady?

Oczywiście mamy je. Są jasne i przejrzyste, dlatego poświęć chwilę, aby się z nimi zapoznać. Regulamin programu poleceń znajdziesz TUTAJ. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z poprzez infolinię, mailowo, na czacie czy w mediach społecznościowych.