Jak dobrze wiecie, EasySend pozwala Wam wykonywać przelewy z UK do Polski. Dzisiaj mamy dla Was kolejną świetną wiadomość – teraz Polacy mieszkający w Republice Irlandii, mogą korzystać z naszych szybkich przelewów realizowanych również w EURO! Sprawdźcie jak możecie na tym zyskać, nawet jeśli nie mieszkacie na Zielonej Wyspie!

przelewy z irlandii

Od niedawna można już realizować przelewy z Irlandii do Polski. Co ważne, działają one na takich samych zasadach jak te realizowane z Wielkiej Brytanii:

  • przelewy FAST – super szybkie i tanie (a często wręcz bezpłatne) i realizowane w 1 dzień
  • przelewy SuperFAST – ultraszybkie, docierające na konto odbiorcy nawet w 10 minut!
  • przelewy z Odbiorem na Poczcie w Polsce – wygodne i szybkie, do odbioru na dowolnej Poczcie w Polsce.

Wszystkie szczegóły, bieżący kurs euro oraz panel klienta do dokonania przelewu znajdziecie na naszej stronie, wystarczy kliknąć w poniższy baner ?

Easysend w Irlandii

Tyle z formalności – teraz czas na BONUS dla Was! Czy wiecie, że nawet jeśli nie mieszkacie w Irlandii i na co dzień płacicie w funtach lub złotych, możecie zarobić na tym, że EasySend wykonuje szybkie przelewy z Irlandii? Wystarczy polecić nasze usługi swoim znajomym lub rodzinie mieszkającej na Zielonej Wyspie – za każde polecenie otrzymacie od nas aż 10£! Promocja nie jest ograniczona czasowo, ani pod względem możliwej ilości poleceń – po prostu chętnie dzielimy się dobrymi wiadomościami!

Pamiętajcie też, że zawsze pierwszy i co 10-ty przelew FAST jest darmowy, aż szkoda z tego nie skorzystać, prawda? Aby wygenerować link polecający wystarczy zalogować się do swojego Panelu Klienta i wejść do zakładki Poleć nas i zarabiaj. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule o naszym Programie Poleceń.

Zachęcamy również do obserwowania nas na Facebooku – to tam znajdziecie kody na darmowe przelewy oraz mnóstwo ciekawostek i przydatnych informacji!

przelewy do polski irlandia