Już jutro świętujemy pierwsze urodziny naszego londyńskiego oddziału – nawet nie zauważyliśmy kiedy to minęło 🙂 Z tej okazji szykujemy dla Was konkurs – szczegóły na naszym Facebook’u! Dziś natomiast chcemy zdradzić Wam kilka ciekawostek dotyczących Punktu EasySend na Ealingu w Londynie.

1. Nasz punkt był otwarty łącznie ponad 3200 godzin – to średnio prawie 9 godzin dziennie! Staramy się być otwarci najdłużej jak to tylko możliwe, bo wiemy, że często wolicie zlecać przelewy po pracy lub w weekendy. Nasi eksperci czekają na Was codziennie:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 20:00,
  • w soboty w godz.  10:00 – 18:00
  • w niedziele w godz. 10:00 – 16:00

Znajdziecie nas przy 35 High Street, W5 5DB Londyn, Ealing.

2. Przez nasz punkt przesłano już prawie milion funtów – dziękujemy za Wasze zaufanie! W londyńskim oddziale istnieje możliwość zlecenia przelewu do Polski – ale nie tylko. Realizujemy międzynarodowe przelewy również do 28 innych krajów Europejskich, zlecicie je opłacając przelew na miejscu kartą debetową, szybko i wygodnie.

3. Wydaliśmy 181 voucherów na darmową kawę i ciastko do Sowa Patisserie – naszej ulubionej kawiarni na Ealing. Przez ostatni rok każdy, kto zlecał swój pierwszy, darmowy przelew w Punkcie, mógł odebrać od nas voucher na kawę i ciacho – jak widać znalazło się kilku smakoszy 🙂

4. Nasz punkt znajduje się w dzielnicy Ealing – mieszka tutaj (zgodnie z UK Census z 2011) ponad 21 tysięcy Polaków. Dziś, w 2018 roku, jest nas na pewno jeszcze więcej. Gdyby wszyscy Polacy mieszkający w Ealing złapali się za ręce, to mogliby objąć całą tę dzielnicę wzdłuż jej granic. Sporo nas, prawda? Dzięki temu, że polska społeczność jest tak zżyta i serdeczna, przebywanie w tej okolicy pozwala nam chociaż przez chwilę poczuć się jak w domu. Nasz Punkt znajdziecie tuż przy polskiej cukierni Sowa Patisserie i markecie Deli Polonia, naprzeciwko Ealing Broadway Shopping Centre.

5. 500 metrów od naszego punktu znajduje się Ealing Studios – studio filmowe, które wyprodukowało min. “Notting Hill”. Słynni ludzie związani z Ealingiem to min. Jay Kay (założyciel zespołu Jamiroquai), Freddie Mercury (studiował w Ealing Art College) oraz The Rolling Stones – to tutaj, w klubie Ealing Jazz Club, pierwszy raz spotkali się Mick Jagger, Keith Richards oraz Brian Jones. Również w dzielnicy Ealing, w 1992, powstał pierwszy Nando’s w Wielkiej Brytanii – teraz mają prawie 300 oddziałów.

6. Nasi klienci podczas wizyt w naszym Punkcie zjedli łącznie 5 kilogramów cukierków, a ich dzieciaki zakolorowały w międzyczasie 15 stron kolorowanek 🙂

Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie już jutro rusza KONKURS! Każdy, kto w ciągu najbliższych dni wykona przelew w Punkcie EasySend na Ealingu otrzyma od nas voucher na darmowy przelew oraz szansę wygrania świetnych nagród – zachęcamy do zabawy!