Już jest! Po wielu miesiącach testów i kolejnych udoskonaleń przedstawiamy nową aplikację mobilną EasySend. Pobierz ją za darmo już dziś i sprawdź korzyści jakie oferujemy. Teraz zlecanie przelewów będzie jeszcze wygodniejsze i szybsze!

Mobilna aplikacja EasySend jest dostępna zarówno na iOS (11+), jak i w systemie Android (5.1+).

 

 

Aplikacja EasySend – dla kogo?

Aplikacja mobilna EasySend to nowoczesna usługa dla wszystkich aktualnych oraz nowych klientów EasySend. To świetne rozwiązanie oferujemy osobom, które potrzebują zlecać przelewy międzynarodowe w szybki, tani i wygodny sposób.

EasySend to rewolucyjny system do zlecania ekspresowych przelewów, ograniczający koszty opłat i nieuczciwego przewalutowania w bankach. Nie potrzebujesz już drogiego w utrzymaniu konta walutowego, aby przesłać pieniądze na zagraniczne konto. Nie ważne, czy odbiorca potrzebuje przelewu w euro, funtach, złotówkach czy na przykład koronach – dzięki EasySend wyślesz do niego pieniądze z własnego, indywidualnego konta w Twojej walucie. To wszystko wykonasz w kilku prostych krokach, a odbiorca otrzyma środki nawet w 10 minut.

Aktualne kursy oraz tabela opłat dostępne są zawsze na stronie www.easysend.pl. Pierwszy i co 10. przelew typu FAST, a także wszystkie przelewy z waluty PLN na GBP oraz EUR są u nas całkowicie za darmo.

Zaufało nam już ponad 100 tysięcy klientów w całej Europie. Każdy z nich ma szansę wyrazić swoją opinię o usłudze na niezależnym portalu TrustPilot, sprawdź dlaczego nasza firma od lat utrzymuje ocenę 4,8 na 5 gwiazdek

>> EasySend opinie o przelewach – przeczytaj czy warto

Aplikacja EasySend – bezpieczeństwo

Czy przelewy z EasySend są bezpieczne? Zdecydowanie TAK! EasySend oferuje tanie przelewy międzynarodowe nieprzerwanie od 2006 roku. Nasza firma działa pod nadzorem i z licencją FCA, czyli brytyjskiego odpowiednika polskiej Komisji Nadzoru Finansowego. Obowiązują nas dokładnie takie same procedury bezpieczeństwa, jak banki. Gwarantujemy więc identyczny (lub lepszy) standard obsługi przelewów, jednak w znacznie niższej cenie.

Dodatkowo każda osoba zlecająca przelewy w Panelu Klienta lub w aplikacji mobilnej może na dowolnym etapie śledzić status jego realizacji.

Easysend app play google

 

Aplikacja EasySend jest bezpieczna – dostęp do logowania odblokujesz biometrycznie (odciskiem palca), poprzez kod PIN lub przez Apple ID (iOS). Zgodnie z aktualnymi wymogami dyrektywy PSD2 przelewy oraz zmianę ważnych danych będziesz potwierdzać kodem sms ze zweryfikowanego numeru telefonu. Aplikacja EasySend nie ma dostępu do Twojego konta bankowego – samodzielnie opłacasz przelew na wskazane przez nas dane:

  • poprzez szybkie płatności online, tak zwane “pay-by-link” stosowane na przykład przez system PayU czy Przelewy24
  • przez płatność kartą kredytową lub debetową
  • tradycyjnym przelewem bankowym

Jeśli używasz już aplikacji bankowych, to gwarantujemy, że tak samo łatwo obsłużysz naszą appkę. Jest ona dostępna w języku polskim, angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim.

Aplikacja EasySend – koszty

Aplikacja mobilna EasySend jest całkowicie darmowa – dokładnie tak samo jak używanie Panelu Klienta przez naszą stronę internetową. Nie zapłacisz również ani grosza za rejestrację jako nowy klient. Jeśli już masz konto klienta w EasySend, to po prostu pobierz naszą darmową appkę i zaloguj się tak jak zawsze (poprzez swój adres e-mail, Facebooka lub konto Google). W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci służą pomocą – czat ze specjalistą jest dostępny również w aplikacji, tak samo jak na stronie www.

Mobilna aplikacja EasySend jest dostępna zarówno na iOS (11+), jak i w systemie Android (5.1+).

 

 

Aplikacja EasySend – korzyści

Dlaczego warto pobrać i używać aplikacji mobilnej EasySend? To proste! Dzięki niej jeszcze szybciej i wygodniej zlecisz swoje przelewy – w dowolnym miejscu, wtedy kiedy Ci najbardziej pasuje.

W aplikacji znajdziesz sprawdzone opcje takie jak:

  • zlecanie przelewów międzynarodowych do 44 krajów
  • dodawanie i zapisywanie odbiorców oraz kart płatniczych, co znacznie przyspiesza cały proces
  • bieżące kursy walut
  • aktualne promocje i info o kodach na darmowe przelewy
  • wygodną i bezpieczną weryfikację tożsamości (jeśli Twoje przelewy przekroczą równowartość 1.000 EUR w ciągu 90 dni)

aplikacja mobilna easysend

 

Wypróbuj aplikację i koniecznie podziel się swoim wrażeniami zostawiając pięć gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ w sklepie! Jeśli masz jakieś uwagi co do jej działania lub wpadniesz na pomysł jak ją rozwinąć napisz wprost do naszych specjalistów na adres product@easysend.pl – czytają każdą wiadomość i ciągle pracują nad udoskonaleniem appki!