Przelew FAST do Polski

Robisz regularne przelewy zagraniczne, ale denerwują Cię wysokie opłaty i długi czas realizacji? Mamy świetny sposób na ukojenie Twoich nerwów.  Sprawdź dlaczego to właśnie przelewy FAST są najtańszym i najwygodniejszym sposobem na przesyłanie pieniędzy za granicę.

Aktualizacja: 07.09.2020

Pieniądze u odbiorcy nawet dzisiaj

W dzisiejszych czasach nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia i zbędne formalności – dlatego przygotowaliśmy produkt dokładnie na miarę potrzeb nowoczesnego klienta – przelew FAST w EasySend. Zagraniczny transfer pieniężny możesz zlecić przez internet, mailowo lub telefonicznie – tak jak Ci wygodnie. Założenie konta w naszym serwisie to tylko chwila, a korzyści są nieograniczone ?

Przelew FAST do większości krajów Unii Europejskiej zlecisz zarówno z Irlandii czy Wielkiej Brytanii, jak i z Polski – sprawdź listę krajów w kalkulatorze przelewów TUTAJ.

FAST – znaczy SZYBKO!

Przelew FAST dociera na konto odbiorcy w kolejny dzień roboczy. Współpracujemy z bankami i robimy wszystko, aby przesyłać pieniądze jeszcze szybciej – ale jesteśmy zależni od ich sesji księgowania pieniędzy.

szybki przelew do polski

Przelewy za darmo – strzał w 10!

Pierwszy przelew FAST masz u nas za darmo – tak na zachętę. Przekonaj się jak szybko działa nasz system i jaki świetny kurs oferujemy. Osiem kolejnych przelewów będzie w cenie 1,99£ (0,99 € z krajów Strefy Euro), ale zaraz, zaraz – 10-ty FAST masz znowu za darmo! Dołącz do tysięcy naszych klientów i zlecaj darmowe przelewy. Każdy co 10-ty przelew FAST zrobisz zupełnie bezpłatnie. Historię swoich płatności znajdziesz w Panelu Klienta. Sprawdź dokładny cennik TUTAJ.

Jak zrobić szybki przelew za granicę?

To proste! Załóż konto w naszym serwisie (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś) – zajmie Ci to najwyżej 20 sekund. Każdy przelew wykonany przez EasySend, niezależnie od kierunku, metody płatności czy kwoty, jest odnotowany w Twoim Panelu Klienta. Podaj dane  odbiorcy, prześlij wybraną kwotę na podane konto i czekaj na potwierdzenie – to takie proste! Pamiętaj, że przy pierwszym przelewie będziemy chcieli zweryfikować Twoją tożsamość – bezpieczeństwo przelewów to nasz priorytet!

 

Dlaczego opłaca się robić przelew FAST?

Dlaczego? Sprawdź co mówią o nas nasi dotychczasowi użytkownicy. Na portalu TrustPilot – jednej z największych platform zbierających recenzje  – mamy ocenę 4,8 na 5! Na Facebooku dostaliśmy aż 4,9 na 5 gwiazdek. Jesteśmy dumni z naszej pracy, bo wkładamy w nią całe nasze serce! W końcu nasz serwis powstał właśnie po to, aby pomagać osobom, które chcą tanio i szybko przesyłać pieniądze za granicę. EasySend to:

  • oszczędność – pierwszy i co 10-ty przelew darmowy, pozostałe opłaty za realizacje bardzo atrakcyjne
  • szybkość – zlecenie przelewu trwa tylko chwilę, a Twoje pieniądze dotrą do odbiorcy nawet po 10 minutach od chwili zlecenia lub w następny dzień roboczy
  • doskonały kurs – kurs wymiany walut znacznie korzystniejszy niż w banku!
  • przyjazna Obsługa Klienta – nasi konsultanci są do twoje dyspozycji 6 dni w tygodniu (również w soboty), możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Przetestuj za darmo już teraz!

Oceń przydatność tego artykułu

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *