Robisz regularne przelewy zagraniczne, ale denerwują Cię wysokie opłaty i długi czas realizacji? Mamy świetny sposób na ukojenie Twoich nerwów.  Sprawdź dlaczego to właśnie przelewy FAST są najtańszym i najwygodniejszym sposobem na przesyłanie pieniędzy za granicę.

Aktualizacja: 07.09.2020

Pieniądze u odbiorcy nawet dzisiaj

W dzisiejszych czasach nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia i zbędne formalności – dlatego przygotowaliśmy produkt dokładnie na miarę potrzeb nowoczesnego klienta – przelew FAST w EasySend. Zagraniczny transfer pieniężny możesz zlecić przez internet, mailowo lub telefonicznie – tak jak Ci wygodnie. Założenie konta w naszym serwisie to tylko chwila, a korzyści są nieograniczone ?

Przelew FAST do większości krajów Unii Europejskiej zlecisz zarówno z Irlandii czy Wielkiej Brytanii, jak i z Polski – sprawdź listę krajów w kalkulatorze przelewów TUTAJ.

FAST – znaczy SZYBKO!

Przelew FAST dociera na konto odbiorcy w kolejny dzień roboczy. Współpracujemy z bankami i robimy wszystko, aby przesyłać pieniądze jeszcze szybciej – ale jesteśmy zależni od ich sesji księgowania pieniędzy.

szybki przelew do polski

Przelewy za darmo – strzał w 10!

Pierwszy przelew FAST masz u nas za darmo – tak na zachętę. Przekonaj się jak szybko działa nasz system i jaki świetny kurs oferujemy. Osiem kolejnych przelewów będzie w cenie 1,99£ (0,99 € z krajów Strefy Euro), ale zaraz, zaraz – 10-ty FAST masz znowu za darmo! Dołącz do tysięcy naszych klientów i zlecaj darmowe przelewy. Każdy co 10-ty przelew FAST zrobisz zupełnie bezpłatnie. Historię swoich płatności znajdziesz w Panelu Klienta. Sprawdź dokładny cennik TUTAJ.

Jak zrobić szybki przelew za granicę?

To proste! Załóż konto w naszym serwisie (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś) – zajmie Ci to najwyżej 20 sekund. Każdy przelew wykonany przez EasySend, niezależnie od kierunku, metody płatności czy kwoty, jest odnotowany w Twoim Panelu Klienta. Podaj dane  odbiorcy, prześlij wybraną kwotę na podane konto i czekaj na potwierdzenie – to takie proste! Pamiętaj, że przy pierwszym przelewie będziemy chcieli zweryfikować Twoją tożsamość – bezpieczeństwo przelewów to nasz priorytet!

 

Dlaczego opłaca się robić przelew FAST?

Dlaczego? Sprawdź co mówią o nas nasi dotychczasowi użytkownicy. Na portalu TrustPilot – jednej z największych platform zbierających recenzje  – mamy ocenę 4,8 na 5! Na Facebooku dostaliśmy aż 4,9 na 5 gwiazdek. Jesteśmy dumni z naszej pracy, bo wkładamy w nią całe nasze serce! W końcu nasz serwis powstał właśnie po to, aby pomagać osobom, które chcą tanio i szybko przesyłać pieniądze za granicę. EasySend to:

  • oszczędność – pierwszy i co 10-ty przelew darmowy, pozostałe opłaty za realizacje bardzo atrakcyjne
  • szybkość – zlecenie przelewu trwa tylko chwilę, a Twoje pieniądze dotrą do odbiorcy nawet po 10 minutach od chwili zlecenia lub w następny dzień roboczy
  • doskonały kurs – kurs wymiany walut znacznie korzystniejszy niż w banku!
  • przyjazna Obsługa Klienta – nasi konsultanci są do twoje dyspozycji 6 dni w tygodniu (również w soboty), możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Przetestuj za darmo już teraz!