Przelewy pieniędzy
z UK do Polski

Czas realizacji - nawet w 10 minut!

PROMOCJA!

Pierwszy przelew FAST za !

Szybko, bezpiecznie i po świetnym kursie!
  • Pieniądze u odbiorcy nawet w 10 minut
  • Pierwszy przelew FAST zawsze za darmo!
  • Dostajesz świetny kurs wymiany
  • Uznanie tysięcy klientów - ocena 4,8/5 na niezależnym portalu TrustPilot
Szybko, bezpiecznie i po świetnym kursie!
  • Pieniądze u odbiorcy nawet w 10 minut
  • Pierwszy przelew FAST zawsze za darmo!
  • Dostajesz świetny kurs wymiany
  • Uznanie tysięcy klientów - ocena 4,8/5 na niezależnym portalu TrustPilot

Tysiące zadowolonych klientów

Nasza ocena wg TrustPilot: 4,8/5!

Dołącz do naszych użytkowników i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi

Zobacz więcej opinii w serwisie Trustpilot lub

Zarejestruj się

i odkryj proste przelewy międzynarodowe z EasySend! Twoje pieniądze odbędą z nami szybką i bezpieczną podróż.

Jak wysłać przelew z EasySend?

3 proste kroki do wygodnych i tanich przelewów do Polski.

step

Wybierz odbiorcę

Zarejestruj się i wysyłaj pieniądze do rodziny, opłacaj rachunki lub oszczędzaj na bieżąco. Pierwszy przelew FAST zawsze za darmo.

step

Określ kwotę i sposób odbioru

Wybierz rodzaj przelewu i zapłać
kartą lub przelewem bankowym.

step

Pozwól nam zająć się resztą!

Odbiorca otrzyma pieniądze nawet
w 10 minut od opłacenia przelewu.

Załóż bezpłatne konto
i wypróbuj nas za darmo!

Dlaczego warto korzystać z EasySend?

Zaufana i bezpieczna firma icon Zaufana i bezpieczna firma

Obowiązują nas te same regulacje prawne co banki. W ciągu ponad 14 lat funkcjonowania na rynku zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów.

Profesjonalna Obsługa Klienta icon Profesjonalna Obsługa Klienta

Zawsze możesz do nas zadzwonić, napisać na czacie, wysłać e-mail lub skontaktować się przez Messengera.

Oszczędzasz czas i pieniądze icon Oszczędzasz czas i pieniądze

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku! Świetny kurs wymiany, stałą niską opłatę i przelewy docierające do Twoich bliskich w Polsce nawet w 10 minut.

Przelewy dostępne na każdym urządzeniu icon Przelewy dostępne na każdym urządzeniu

Telefon, tablet czy komputer? Niezależnie od urządzenia przelewy EasySend zrealizujesz szybko i wygodnie.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Jesteśmy licencjonowaną instytucją płatniczą regulowaną przez brytyjską organizację FCA.

Dajemy Ci możliwość śledzenia statusu swojego zlecenia w każdym momencie.

Używamy najnowszych protokołów bezpieczeństwa, zupełnie jak banki.

FCA
VISA
MasterCard
Geotrust
Jak zrealizować szybkie i tanie przelewy z UK do Polski?
Pracujesz w Wielkiej Brytanii i zdarza Ci się wysyłać pieniądze do Polski? Zależy Ci na czasie i nie chcesz tracić pieniędzy na dodatkowe opłaty? Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie. Szybkie przelewy z UK do Polski. Gwarantujemy szybką realizację, korzystny kurs i całkowite bezpieczeństwo transakcji. Sprawdź nas! Za pierwszy przelew nie płacisz w ogóle! Jak to działa? Wystarczy zalogować się na naszą stronę i zrealizować przelew.
Najtańsze przelewy do Polski
Szukając firmy, która realizuje przelewy do Polski, powinieneś wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, takich jak opłata za przelew, kurs przewalutowania, czas i bezpieczeństwo transakcji. Porównując dostępne opcje na rynku, w każdym z tych punktów przelew internetowy za pośrednictwem naszej firmy wypada niezwykle korzystnie. Nie posiadamy dodatkowych i ukrytych opłat za transfery, gwarantujemy niskie koszty transakcji i zapewniamy szybką realizację. Zawsze oferujemy korzystny kurs waluty, co ma decydujący wpływ na opłacalność przelewu.
Wyślij pieniądze do Polski z EasySend
Wysyłając pieniądze z UK do Polski za pośrednictwem platformy EasySend, masz do wyboru trzy opcje realizacji przelewów:
Przelew FAST
Taki przelew z UK do PL idzie tylko jeden dzień roboczy, masz więc pewność, że pieniądze będą u odbiorcy już na drugi dzień po ich nadaniu. Pierwszy przelew Fast masz zawsze za darmo.
Przelew SuperFast
SuperFast to opcja dla osób, którym bardzo zależy na czasie. To bardzo szybkie przelewy z UK do Polski, dzięki którym pieniądze docierają do odbiorcy w ciągu 10 minut. Taki przelew wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty.
Odbiór na poczcie
Ten wariant jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli odbiorca przelewu nie posiada swojego konta. Realizacja przelewu jest bardzo prosta – odbiorca musi zgłosić się z numerem referencyjnym transakcji i dowodem tożsamości. Taka wysyłka pieniędzy z UK do PL jest bardzo szybka, ale wiąże się z nieco większym kosztem
Przelewy z Anglii do Polski – dlaczego nie warto korzystać z banku?
W Anglii znajdziesz wiele firm i pośredników oferujących realizację międzynarodowych przelewów. Funkcjonują również operatorzy specjalizujący się w przelewach do Polski, podobnie jak EasySend. Powinieneś jednak wiedzieć, że nie wszystkie sposoby przesyłania pieniędzy z Wielkiej Brytanii do Polski są korzystne. Niektóre transfery mogą być wyjątkowo drogie lub czasochłonne. Z których opcji nie warto korzystać?
Tradycyjny przelew bankowy z angielskiego konta na polskie
Przelewy bankowe z Wielkiej Brytanii to z pewnością najdroższa metoda wysyłki pieniędzy z UK do Polski. Brytyjskie banki pobierają bardzo wysokie opłaty za przelew i dodatkowo możesz się liczyć z ukrytymi kosztami za transfer. Tylko częściowo wiążę się to z brexitem. Banki proponują również znacznie zaniżony kurs wymiany funtów na złotówki i mogą podwójnie przewalutować wysyłaną kwotę – najpierw na euro, potem na złotówki. Zdarza się, że taki przelew trafia na konto odbiorcy dopiero po kilku dniach.
Przelew z Anglii do Polski przez portfel elektroniczny
Przelewy z Wielkiej Brytanii do Polski za pomocą popularnych portfeli elektronicznych, takich jak PayPal, to z pewnością wygodny sposób na przekazy pieniężne do Polski. Niestety nie jest to tania opcja. Informacje o płatności oraz przewalutowaniu mogą tu być dość nieczytelne, a opłata za przelew zależy często od wysokości przelewanej kwoty. W przypadku takiego transferu nie możesz też liczyć na szybką realizację i korzystny kurs funta. Z pewnością jedną z droższych opcji jest również przelew do Polski z UK realizowany w kantorach internetowych. Taki przelew połączony z wymianą waluty wiążę się zawsze z dość dużymi kosztami.
Przekazy pieniężne do Polski u agenta
Możesz też wysłać gotówkę z Wielkiej Brytanii do Polski za pośrednictwem agenta. Odbiorca otrzymuje wtedy pieniądze bezpośrednio do ręki. Musisz udać się do jednej z placówek w Wielkiej Brytanii z dowodem osobistym lub paszportem oraz oczywiście danymi odbiorcy. Odbiorca w Polsce może odebrać pieniądze w zasadzie po kilkunastu minutach od transakcji. Jakie są wady takiego rozwiązania? Jeżeli chcesz nadać pieniądze w placówce, powinieneś przygotować się na długie kolejki, gdyż tego typu punkty są zazwyczaj dość oblegane. Zmarnujesz więc trochę czasu i środków, ponieważ taka wysyłka pieniędzy do Polski jest dość drogą opcją. Podobnie jak przekaz pocztowy, który możesz nadać w Wielkiej Brytanii do Polski.
Przelewy Anglia – Polska z EasySend
Transfery online to najtańsza możliwość przelewów środków pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski. Wybierając tę opcję, zawsze stawiaj na solidne i sprawdzone firmy – takie jak easysend.pl – które cieszą się zaufaniem swoich klientów i gwarantują całkowite bezpieczeństwo transakcji. Jakie są największe zalety takiego rozwiązania?
Brak ukrytych opłat
zasady przelewu z UK do Polski z EasySend są bardzo czytelne. Od samego początku, wybierając jedną z możliwych opcji przelewu, wiesz, jakie koszty ponosisz. Założenie konta na portalu jest całkowicie bezpłatne.
Korzystny kurs funta
funt jest przeliczany po korzystnym kursie – realizując transakcję, od razu otrzymujesz informację, ile pieniędzy dotrze do odbiorcy.
Oszczędność czasu
nie musisz stać w kolejce do żadnego okienka. Transakcję możesz przeprowadzić w dowolnym miejscu i czasie, na swoim smartfonie lub komputerze
Obsługa w języku polskim
w Anglii znajdziesz wiele firm, które zajmują się przelewami międzynarodowymi, ale my specjalizujemy się w przelewach z i do Polski. Możesz się z nami kontaktować w swoim ojczystym języku
Bezpieczeństwo transakcji
obowiązują tu te same regulacje prawne oraz protokoły zabezpieczeń co w bankach
Błyskawiczne przelewy do Polski z Anglii
jeżeli zależy Ci na czasie, możesz zrealizować u nas błyskawiczne przelewy, dzięki którym pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu 10 minut.
Przelewy z możliwością odbioru gotówki
realizujemy wysyłkę pieniędzy z możliwością odbioru gotówki w placówce Poczty Polskiej.
Dzięki EasySend wysyłanie pieniędzy z UK do Polski jest bardzo proste i tanie. W tym przypadku nie masz do czynienia z niekorzystnym przewalutowaniem lub uciążliwymi procedurami bankowymi. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, a pieniądze dotrą do odbiorcy w Polsce najpóźniej w ciągu jednego dnia. Oczywiście możesz również dokonywać przelewów w drugą stronę. Bezpłatne przelewy z Polski do Wielkiej Brytanii to również domena easysend.pl

Języki, w których mówimy

Chcemy przekraczać dla Was granice - również te językowe. Sprawdź, w których językach możesz z nami porozmawiać!

Divider