Wow! Kolejne 3 osoby właśnie wygrały karty podarunkowe w naszym comiesięcznym konkursie! Sprawdź co musisz zrobić, aby mieć szansę na taki bonus już w kwietniu 🙂

Nagrodę o wartości 50£ (lub 50€ jeśli tak wolisz) ma szansę wygrać każdy, kto w danym miesiącu wykona swój pierwszy przelew w EasySend. Nie ważne, czy przesyłasz pieniądze na swoje konto oszczędnościowe czy opłacasz rachunki w Polsce – dla każdego pierwszy przelew jest zupełnie za darmo. Warto skorzystać ze świetnego kursu i przekonać się jakie to wygodne i szybkie!

Jeśli nie masz jeszcze konta w systemie EasySend to możesz założyć je w 10 sekund, wystarczy kliknąć poniższy baner:

Jeśli Twoje konto jest już aktywne, ale nadal się wahasz i nie wykonałeś jeszcze pierwszego przelewu, zrób to teraz – pamiętaj, że jest zupełnie za darmo! Nic przecież nie tracisz, a możesz tylko zyskać! Zobacz, co dobrego piszą o nas nasi Klienci – ocena EasySend na portalu TrustPilot to aż 4,8/5! Pamiętaj też, że oprócz szansy na wygranie vouchera w naszej comiesięcznej promocji, otrzymasz też inne bonusy.

Słyszałeś o przelewach SuperFAST? To nasz najlepszy produkt – Twoje pieniądze wysyłamy za granicę ekspresem w niecałe 10 minut (95% przelewów realizujemy w 9 minut lub mniej!) – więcej przeczytasz TUTAJ. Dla nowych Klientów co miesiąc generujemy specjalny kod promocyjny, który pozwoli Ci zrobić przelew SuperFAST zupełnie za free – będzie on możliwy do wykorzystania do końca miesiąca, w którym wykonałeś swój pierwszy przelew.

Pamiętaj, że aby skorzystać z powyższej promocji, Twój pierwszy przelew musi zostać zatwierdzony i zrealizowany, nie możesz też założyć nowego konta na swoje dane, jeśli jesteś już naszym Klientem. Wszystkie szczegóły zabawy znajdziesz w Regulaminie dostępnym na stronie EasySend.