Wszyscy na to czekaliśmy – od dzisiaj przelew EasySend zlecisz jednym kliknięciem myszki! Dzięki usłudze szybkich płatności online nie musisz już wpisywać ręcznie danych do przelewu na stronie swojego banku. Popularna opcja znana z używanych w sklepach internetowych systemów płatności (np. Przelewy24 czy PayU) jest od dziś również dostępna w EasySend.

Na czym polega nowe rozwiązanie?

W Panelu Klienta przy wyborze metody opłacenia przelewu, wybierz opcję szybkiej płatności online, zaloguj się w swoim banku i potwierdź zlecenie transakcji. Proste prawda?

paybylink easysend

Pamiętaj, że nie przechowujemy danych dotyczących logowania oraz haseł do Twojego banku – w kwestii bezpieczeństwa nic się nie zmienia.

szybkie platnosci online easysend

Szczegóły oferty szybkich płatności online:

  • nowa metoda płatności jest dostępna dla wszystkich przelewów z Polski (zarówno typu FAST, jak i SuperFAST, a także dla przelewów na Ukrainę)
  • koszt naszych usług pozostaje bez zmian – przelewy FAST z Polski oraz przelewy na Ukrainę nadal wysyłamy za darmo, a dostępny od niedawna dla przelew złotówkowy SuperFAST – w cenie 15 zł
  • czas realizacji również nie ulega zmianie – przelewy FAST realizujemy nawet w 1 godzinę* (a najpóźniej następnego dnia roboczego), przelewy SuperFAST docierają na konto odbiorcy nawet w 10 minut**. Przy przelewach na Ukrainę pieniądze są do odbioru nawet po 10 minutach od opłacenia przelewu (w godzinach 08.00-17.00 czasu polskiego).
  • pamiętaj, że czas realizacji liczymy od momentu wpłynięcia środków na nasze konto do chwili dostarczenia ich na konto Odbiorcy. Nie mamy wpływu na sesje księgowania przelewu przychodzącego w docelowym banku.

* jeśli pieniądze znajdą się u nas na koncie do godz. 17.00 czasu polskiego
**jeśli przelew został zlecony i opłacony w dzień roboczy w godz. 08.00-18.00 czasu polskiego

Chcesz sprawdzić jak to działa? Zleć swój kolejny przelew już dziś:

szybki przelew zagraniczny

 

Jeśli masz pytania, to śmiało kontaktuj się z naszą Obsługą Klienta – mówimy również po rosyjsku i ukraińsku!