W ciągu dnia pracujesz i nie masz czasu na opłacanie rachunków? Czasem dopiero po południu przypominasz sobie o przelewie, który miałaś/eś wysłać znajomemu czy rodzinie? Dziś podpowiadamy jak zlecić ekspresowy przelew SuperFAST nawet wieczorem! Poznaj nową ofertę EasySend.

W dzisiejszych czasach żyjemy szybko, łapiemy okazje i nie lubimy czekać na swoje pieniądze – tego samego oczekujemy od firm obsługujących nasze finanse. EasySend wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów – od połowy października wydłużyliśmy czas realizacji naszej najpopularniejszej usługi – ekspresowych przelewów SuperFAST. Do tej pory można było zlecić je tylko do godziny 14:00 czasu UK, teraz jest to aż 17:00 (18:00 czasu polskiego). Co to oznacza? Że Twoje pieniądze dotrą na konto odbiorcy nawet wieczorem i to w około 10 minut od ich wysłania!

Co to jest EasySend?

Jesteś tu nowa/nowy i nie do końca orientujesz się w możliwościach, które dają Ci międzynarodowe transfery pieniężne? Poznaj EasySend – to sprawdzony, dopracowywany wiele lat system bezpiecznych przelewów. Jesteśmy elastyczną, nowoczesną firmą, która obserwuje potrzeby klientów i to do nich dopasowuje ofertę – dzięki temu możemy zaoferować Ci znacznie lepsze warunki niż banki. Wysyłasz swoje przelewy za darmo lub za niewielką opłatą, a my wpłacamy ich równowartość na konto odbiorcy. W ten sposób pieniądze nie muszą za każdym razem pokonywać długiej drogi, a wszystko może odbyć się bezpiecznie i wyjątkowo szybko.
Współpracujemy z organami zapewniającymi bezpieczeństwo Twoich pieniędzy – jesteśmy autoryzowani przez FCA (odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego w UK). W każdym momencie wiesz co się z nimi dzieje i jaką kwotę otrzyma odbiorca. Nie zaskoczą Cię również kursy walut, które są zbliżone do rynkowych, a przy większych przelewach mogą być negocjowane.

Przeczytaj recenzje tysięcy realnych użytkowników i zacznij już dziś oszczędzać na przelewach!

Dlaczego SuperFAST?

To zdecydowanie nasz najlepszy produkt, z którego jesteśmy bardzo dumni. Jako jedyna firma na rynku wystartowaliśmy z tak szybkimi przelewami w tak doskonałej cenie – pieniądze są na koncie odbiorcy średnio po 10 minutach, a często nawet szybciej! Są one realizowane realizowane z Wielkiej Brytanii do Polski, jak również z Polski do UK. Nad przelewami do pozostałych krajów już pracujemy, daj nam jeszcze chwilkę 🙂

Szczegółowy cennik i możliwe sposoby płatności znajdziesz na naszej stronie www.easysend.pl/dla-ciebie. Po prostu wybierz interesujący Cię kierunek i walutę. Od razu widzisz, jaka dokładnie kwota wpłynie do odbiorcy i nie zmieni się ona, nawet jeśli za chwilę kurs spadnie!

Jak wysłać ekspresowy przelew zagraniczny SuperFAST?

Procedura jest bardzo prosta – wpłacasz funty (lub inną zagraniczną walutę) na oficjalne konto EasySend, a my od razu po ich zaksięgowaniu wypłacamy ich równowartość w złotówkach (lub innej wybranej przez Ciebie walucie) na konto odbiorcy. Wpłaty możesz dokonać kartą płatniczą lub przelewem bankowym. Jak pewnie wiesz, banki w UK działają w czasie rzeczywistym, więc księgowanie to przebiega ekspresowo. Nasze przelewy zabezpieczamy najnowszymi protokołami bezpieczeństwa. Stosujemy kilka różnych form zabezpieczeń danych osobowych naszych klientów oraz całych transakcji. Posiadamy licencję FCA (The Financial Conduct Authority – Komisji Nadzoru Finansowego) oraz licencję ochrony danych osobowych wydaną przez brytyjski urząd nadzorujący dane osobowe ICO. Również nasze połączenie internetowe jest szyfrowane przez technologię SSL. Możesz więc być pewny, że dane Twoje, a także Twoich odbiorców, są u nas bezpieczne.

Załóż bezpłatne konto w Panelu Klienta EasySend – dodaj niezbędne do weryfikacji dokumenty (sprawdź kiedy i jakich dokumentów wymagamy) i zleć swój przelew.

SuperFAST po godzinach

Poznaj szczegóły nowej oferty:

  • koszt usługi pozostaje bez zmian – zwiększamy czas realizacji, a nie opłaty. 
  • transakcje między godziną 14.00 a 17.00 czasu GMT będą limitowane do wysokości 20.000 PLN dziennie
  • pamiętaj, że czas realizacji liczymy od momentu wpłynięcia środków na nasze konto do chwili dostarczenia ich na konto Odbiorcy. Nie mamy wpływu na sesje księgowania przelewu przychodzącego w docelowym banku. 

przelew do Polski wieczorem

 

Ważne! W związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, od 1 stycznia 2021 EasySend nie realizuje nowych przelewów z Niemiec, Norwegii oraz pozostałych krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Nadal realizowane są przelewy z Polski oraz z Wielkiej Brytanii do wszystkich krajów EOG, również do Niemiec. Jest to sytuacja przejściowa, prosimy o wyrozumiałość.