Zarabiasz w euro i wysyłasz za granicę pieniądze? Nie przepłacaj na przelewach walutowych! Mamy dla Ciebie świetną informację – w EasySend uruchomiliśmy aż 28 nowych kierunków i na stałe obniżyliśmy ceny przelewów ze strefy EURO do Polski – nawet o 66%! 

Jeśli mieszkasz i pracujesz za granicą, to na pewno znasz ten problem – jak najlepiej wysłać pieniądze do Polski? W jaki sposób załatwić wszystkie formalności i jak znaleźć najlepszą na rynku ofertę? Nie ważne, czy pracujesz w Niemczech, Irlandii czy Włoszech, teraz przelew FAST do Polski z EasySend kosztuje Cię zaledwie 0,99€, a pieniądze dotrą do odbiorcy nawet tego samego dnia!

Szybki przelew euro do Polski

Krewni w Polsce potrzebują pilnego wsparcia finansowego? Wypróbuj opcję przelewu SuperFAST, który teraz zlecisz za jedyne 2,50 € – Twoje pieniądze pojawią się na koncie odbiorcy nawet w 10 minut. Jak to możliwe?
Przelewy SuperFAST realizujemy w czasie rzeczywistym, dzięki temu przesyłamy je dalej w świat od razu po ich wpływie na nasze konto. Oczywiście czas realizacji może się różnić w zależności od wybranego banku odbiorcy w Polsce, ale według naszych statystyk 95% przelewów realizujemy w 9 minut lub mniej! Pamiętaj, że przelewy SuperFAST realizowane są w dni robocze w godzinach 7.00 – 17.00 czasu GMT – po tej godzinie niestety banki kończą pracę, a na to już nie mamy wpływu. Dokładny regulamin znajdziesz na naszej stronie www.easysend.pl

szybki przelew do polski

Przelew euro na Pocztę Polską

Odbiorca w Polsce nie posiada konta w banku? To dla nas żadna przeszkoda – dostarczamy przelewy również na Pocztę! Wystarczy w dowolnej placówce pocztowej okazać dokument tożsamości (dokładnie tak samo jak przy odbieraniu listu poleconego) oraz podać kod odbioru, który wysyłamy smsem na numer odbiorcy. Realizacja takiego przelewu, podobnie jak internetowego SuperFAST-a trwa około 10 minut i kosztuje teraz tylko 3,90 €.

Przelewy ze złotówek na euro

W EasySend znieśliśmy całkowicie opłaty za przelewy z Polski do całej strefy EURO – teraz zlecisz je za TOTALNE 0zł! Wiemy, że Polacy lubią kupować za granicą, dlatego teraz jeszcze bardziej ułatwiamy takie transakcje. Wystarczy, że znasz numer konta bankowego zagranicznego sklepu lub sprzedawcy na eBay’u – my zajmiemy się resztą! Sprawdź więcej szczegółów TUTAJ i korzystaj bez ograniczeń.

A to jeszcze nie koniec korzyści…

Pamiętaj, że w EasySend każdy pierwszy i co 10-ty przelew FAST jest zupełnie ZA DARMO – niezależnie od kierunku i kwoty. Ta promocja chyba nigdy się nie skończy 🙂 Więcej info TUTAJ. Świetnie działa również nasz Program Poleceń, gdzie za każdą nową osobę, której polecisz nasze usługi, dajemy Ci 10GBP do wykorzystania na co tylko chcesz. 

Co jeszcze przygotowaliśmy?

  • Dużo lepszy kurs EUR oraz PLN 
  • Przelewy z Irlandii w EUR na GBP, CHF oraz USD za jedyne 3,50
  • Nowe kierunki przelewów dostępne aż w 28 krajach – sprawdź listę na stronie www.easysend.pl

Zaloguj się do Panelu Klienta EasySend i korzystaj bez ograniczeń! Sprawdź nową ofertę i wybierz coś dla siebie!