Jeszcze kilka lat temu trzeba było przekopywać się przez skomplikowane procedury, stać w kolejce do banku lub biegać po kantorach w poszukiwaniu najlepszego kursu wymiany obcej waluty. Te czasy na szczęście już minęły. Żyjemy w cyfrowym świecie, warto więc skorzystać z jego dobrodziejstw i nie tracić czasu ani pieniędzy. Sprawdź najnowszy Panel Klienta EasySend i przekonaj się, że teraz przelewy międzynarodowe są wygodniejsze niż myślisz.

Jak tanio wysłać pieniądze do Polski?

Na pewno znasz już EasySend – to najlepsza polska firma obsługująca międzynarodowe przelewy. Do wyboru masz tu kilka różnych produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Wybierz przelew SuperFAST  jeśli zależy Ci na czasie, albo oszczędź na opłacie i wybierz przelew FAST – a pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy nawet w ten sam dzień.

Sprawdź co o EasySend mówią dotychczasowi użytkownicy: na portalu TrustPilot – jednej z największych platform zbierających recenzje  – mamy ocenę 4,8/5! Na Facebooku również dostaliśmy 4,9 na 5 gwiazdek. Jesteśmy dumni z naszej pracy, bo wkładamy w nią całe nasze serce! W końcu nasz serwis powstał właśnie po to, aby pomagać osobom, które chcą tanio i szybko przesyłać pieniądze za granicę. EasySend to:

  • oszczędność – pierwszy i co 10-ty darmowy przelew FAST, pozostałe opłaty bardzo atrakcyjne i stałe, niezależne od przelewanej kwoty
  • szybkość – zlecenie przelewu trwa tylko chwilę, a Twoje pieniądze dotrą do odbiorcy nawet po 10 minutach od chwili zlecenia lub w następny dzień roboczy
  • doskonały kurs – kurs wymiany walut znacznie korzystniejszy niż w banku!
  • przyjazna Obsługa Klienta – nasi konsultanci są do twoje dyspozycji 6 dni w tygodniu (również w soboty), możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

najlepsze przelewy do polski

Poznaj Nowy Panel Klienta EasySend

W EasySend ciągle się rozwijamy i dążymy do doskonałości, dlatego już teraz z dumą przedstawiamy Ci najnowszą odsłonę Panelu Klienta. To miejsce, w którym wygodnie i sprawnie zlecisz swoje transakcje, dodasz dokumenty i sprawdzisz status swojej transakcji… ale nie tylko!

  • Zrobisz więcej w krótszym czasie! Nowy Panel Klienta działa znacznie szybciej, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.
  • Nowy, intuicyjny interfejs ułatwi Ci wyszukiwanie i przeglądanie wszystkich transakcji oraz ich statusów. Teraz w łatwy i szybki sposób wygenerujesz raporty oraz zestawienia z dowolnych transakcji.
  • Wygodniejsze dodawanie dokumentów – co oznacza szybszą weryfikację oraz odblokowanie wyższych limitów przelewów. Przesyłaj swoje pieniądze bez ograniczeń!
  • Korzystaj na komputerze, tablecie lub telefonie i zlecaj transakcje z dowolnego miejsca. Nowy Panel Klienta dostosowany jest do wszystkich urządzeń mobilnych
  • Jeszcze bezpieczniej! Przy tworzeniu nowego Panelu Klienta zastosowaliśmy najnowsze technologie zabezpieczające Twoje transakcje.

Sprawdź nowy Panel Klienta już dziś – wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta EasySend. Pamiętaj, że po wybraniu nowej wersji Panelu zawsze możesz wygodnie wrócić do starego widoku, wystarczy zmienić to w zakładce “Ustawienia” lub przełączając przycisk na górze strony.

nowy panel klienta easysened

Co się zmieniło?

1. Nowy wygląd Panelu z informacją o ostatnich transakcjach, podgląd aktualnych kursów walut oraz informacja o bieżącym limicie. Znajdziesz tu najpopularniejsze pary walutowe oraz ich bieżący kurs i łatwo przejdziesz do szczegółów kilku ostatnich przelewów (wyświetlą się z nowym oknie z boku) – masz więc kontrolę nad swoją historią. Oprócz tego dodaliśmy przydatną ściągę obrazującą Twój limit. Pamiętaj, że możesz łatwo go zwiększyć dodając niezbędne dokumenty w zakładce “Weryfikacja i limity”.

2. Nowe możliwości filtrowania listy swoich przelewów – po dacie, po walucie lub po sposobie odbioru. Bardzo przydatne opcje, zwłaszcza, jeśli regularnie wykonujemy wiele transakcji. Oczywiście nadal aktualne pozostaje wyszukiwanie transakcji na podstawie słów kluczowych, czyli na przykład nazwiska odbiorcy lub przypisanej dla niego nazwy.

3. Nowy, wygodniejszy sposób przeglądania i edycji listy odbiorców oraz ich dodawania. Dodawaj własne opisy, sprawdzaj historię oraz zapisuj odbiorców, by w razie potrzeby móc szybko zrealizować swój przelew.

 

4. ZUPEŁNA NOWOŚĆ – Przelewy na Ukrainę – więcej informacji już za chwilę! Śledź nas na Facebooku, aby dostać informację z pierwszej ręki.

Easysend na ukrainie

 

Jesteśmy ciekawi Twojej opinii! Ciężko pracowaliśmy nad tym, aby Nowy Panel był funkcjonalny i nowoczesny, ale jeśli masz jakieś uwagi, chętnie je uwzględnimy. Napisz do nas koniecznie na pomoc@blog.easysend.pl