Znasz to? Syn znalazł świetną ofertę na zakup sprzętu elektronicznego (oczywiście niezbędnego do nauki), ale promocja kończy się już dzisiaj? Twoi rodzice w Polsce zapomnieli opłacić rachunek i przypomnieli sobie o nim dopiero ostatniego dnia? W takich sytuacjach ważna jest szybka reakcja! Zobacz co możesz zyskać robiąc przelew SuperFAST w 10 minut z EasySend.

Aktualizacja: 07.09.2020

SuperFAST to nasza najpopularniejsza usługa. Pieniądze na koncie odbiorcy są już w 10 minut (a często nawet szybciej!) – wszystko dzięki ekspresowemu systemowi wykonującemu nasze przelewy walutowe. Według naszych statystyk 95% przelewów realizujemy w 9 minut lub mniej! System jest wyjątkowo bezpieczny, bo w rzeczywistości Twoje pieniądze wcale nie robią takiej dalekiej drogi.

Jak to działa?

Bardzo prosto – wpłacasz nam funty (lub inną zagraniczną walutę), a my od razu po ich zaksięgowaniu wypłacamy ich równowartość w złotówkach na polskie konto odbiorcy. Jak pewnie wiesz, banki w UK działają w czasie rzeczywistym, więc księgowanie to przebiega ekspresowo. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych opłat – wiemy, że nikt nie lubi czekać na swoje pieniądze!

Aktualny przelicznik walutowy znajdziesz zawsze na naszej stronie, a także w swoim Panelu Klienta po zalogowaniu się do systemu. Od razu widzisz, jaka dokładnie kwota wpłynie do odbiorcy i nie zmieni się ona, nawet jeśli za chwilę kurs spadnie!

szybkie przelewy

Ile kosztuje szybki przelew do Polski?

Pamiętasz, jak kilka lat temu za przelewy płaciło się grube prowizje, które rosły proporcjonalnie do wysyłanej kwoty? Wiele firm nadal to robi! My mamy zupełnie inne podejście – w EasySend opłata za przelew SuperFAST to tylko 3,99£ (lub 2,5€ lub 15 zł). Niezależnie od tego, czy wysyłasz 100 czy 5.000.000 funtów będzie ona taka sama.

Musisz oszczędzać? Dobrze wiemy, że wielu z Was wyjechało za granicę do pracy i przesyła pieniądze do Polski – tu liczy się każdy grosz. Obserwuj naszego Facebooka – przy okazji różnych świąt czy innych znaczących wydarzeń (na przykład piąteczku!) udostępniamy kody promocyjne na zupełnie darmowe przelewy. Warto śledzić nas na bieżąco, ponieważ zazwyczaj ich liczba jest ograniczona, w tym wypadku kto pierwszy ten lepszy – i więcej oszczędza ?

przelew superfast

Jakie kierunki przelewów obsługują SuperFAST?

O szybkich przelewach z UK do Polski już wiesz – ale co z pozostałymi krajami? Całkiem niedawno uruchomiliśmy również przelewy SuperFAST w odwrotnym kierunku – z Polski do UK, a także do pozostałych krajów strefy Euro. Ich regularna cena to 15 zł i tutaj również czas ich realizacji to nawet 10 minut.

Kilka technicznych szczegółów

Pamiętaj, że przelewy SuperFAST realizowane są w dni robocze w godzinach 7.00 – 17.00 czasu GMT – po tej godzinie niestety banki kończą pracę, a na to już nie mamy wpływu. Dokładny regulamin znajdziesz na naszej stronie www.easysend.pl

Nasze przelewy SuperFAST zabezpieczamy najnowszymi protokołami bezpieczeństwa. Stosujemy kilka różnych form zabezpieczeń danych osobowych naszych klientów oraz całych transakcji. Posiadamy licencję FCA (The Financial Conduct Authority – Komisji Nadzoru Finansowego) oraz licencję ochrony danych osobowych wydaną przez brytyjski urząd nadzorujący dane osobowe ICO. Również nasze połączenie internetowe jest szyfrowane przez technologię SSL. Możesz więc być pewny, że dane Twoje, a także Twoich odbiorców, są u nas bezpieczne.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej zachęty, to sprawdź co mówią o nas nasi dotychczasowi użytkownicy. Na portalu TrustPilot – jednej z największych platform zbierających recenzje  – mamy ocenę 4,8 na 5! To najlepsza ocena wśród konkurencji 🙂

Na Facebooku (który pewnie już obserwujesz – pamiętasz o kodach na darmowe przelewy?) również dostaliśmy 4,9 na 5 gwiazdek. Podobno Polacy są zbyt skromni w chwaleniu się swoimi osiągnięciami – ale my jesteśmy dumni z naszej pracy, bo wkładamy w nią całe nasze serce! W końcu nasz serwis powstał właśnie po to, aby pomagać osobom, które chcą tanio i szybko przesyłać pieniądze za granicę.

Załóż bezpłatne konto w systemie EasySend, wykonaj swój pierwszy przelew SuperFAST i przekonaj się jak szybko Twoje pieniądze dotrą do odbiorcy!

szybki przelew do polski

 

Ważne! W związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, od 1 stycznia 2021 EasySend nie realizuje nowych przelewów z Niemiec, Norwegii oraz pozostałych krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Nadal realizowane są przelewy z Polski oraz z Wielkiej Brytanii do wszystkich krajów EOG, również do Niemiec. Jest to sytuacja przejściowa, prosimy o wyrozumiałość.