EasySendowicze! W najbliższym tygodniu w UK obchodzone będzie Summer Bank Holiday (poniedziałek, 30 sierpnia). Jest to dzień wolny od pracy, zamknięte zostaną więc brytyjskie banki, a czas realizacji naszych przelewów będzie nieznacznie zmieniony. Zawsze informujemy Was o takich sytuacjach z wyprzedzeniem, abyście mogli uwzględnić nowy harmonogram i aby wszystkie zaplanowane w tym okresie przelewy dotarły do odbiorców na czas – sprawdźcie nowe terminy już teraz!

Poniżej przedstawiamy tabelę ze zmianami. W razie jakichkolwiek pytań nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie na wszystkie odpowie.

Jeśli zależy Wam na czasie, to w piątek 27 sierpnia zachęcamy do korzystania z przelewów SuperFAST (w poniedziałek będą one niedostępne). Przelew SuperFAST może być nadany w dni robocze aż do godziny 17:00 czasu UK i dociera do odbiorcy nawet w 10 minut. Więcej o SuperFAST-ach przeczytacie TUTAJ:

Przelew Superfast

Uwaga!
Przelewy na kartę Mastercard oraz przelewy z odbiorem gotówki na Ukrainie (i w innych krajach Wspólnoty Niepodległych Państw dostępnych w kalkulatorze na stronie www.easysend.pl) zlecone w poniedziałek, 30 sierpnia, zostaną zrealizowane dopiero w kolejny dzień roboczy, czyli we wtorek 31 sierpnia.

Terminy realizacji pozostałych przelewów – Klient Indywidualny*:

Termin realizacji pozostałych przelwwów

*podane godziny wg czasu UK/Irlandia

W razie pytań nasz Biuro Obsługi Klienta jest dostępny mailowo: pomoc@blog.easysend.pl oraz pod numerami telefonów:
+48 58 500 86 75 z Polski
+44 20 3318 7267 z UK
+353 1 485 4489 z UE
– również w poniedziałek 30.08.