Dołącz do zespołu EasySend!

EasySend to jedna z największych polskich firm operujących w branży międzynarodowych przelewów pieniężnych. W ciągu ponad 10 lat zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych w Europie.
Nieustannie pracujemy nad tym, aby EasySend stał się pierwszym wyborem dla osób, które regularnie wysyłają międzynarodowe przelewy. Na to, żebyśmy mogli sprawiać radość tysiącom Klientów pracuje zespół wykwalifikowanych pasjonatów, o których dbamy każdego dnia. Chcesz ich poznać bliżej? Zobacz, jak wyglądają i co robią w EasySend: O nas
Nie jesteśmy korporacją, w której nie widać efektów pracy. U nas każdy ma wpływ na rozwój firmy i ma szansę zdobywać nowe umiejętności. Wiemy, że EasySend to świetne miejsce do pracy, ale chcemy, żeby dowiedzieli się o tym wszyscy! Zobacz, kogo aktualnie szukamy i dołącz do nas jak najszybciej!
Jeśli nie szukasz pracy, ale znasz kogoś, kto idealnie będzie pasował na poniższe stanowiska to daj nam znać. Za polecenie kandydata, którego zatrudnimy, zapłacimy Tobie 1000 PLN.

Dołącz do naszego
Dream Teamu!
Nie jesteśmy sztywną korporacją. Oferujemy odjazdową atmosferę pracy :)
... i codzienną dawkę witamin!