Przelewy pieniędzy
z Polski na Ukrainę

Czas realizacji - nawet w 10 minut!

PROMOCJA!

Pierwszy przelew za 0PLN!

Szybko, bezpiecznie i po świetnym kursie!
 • Możesz porozmawiać z obsługą klienta w Twoim języku
 • Dostajesz znakomity kurs wymiany walut
 • Przelew na kartę lub gotówka do odbioru nawet w 10 minut w 8000 punktów na Ukrainie!
 • Stała, jasna prowizja niezależna od wysokości przelewu
Szybko, bezpiecznie i po świetnym kursie!
 • Możesz porozmawiać z obsługą klienta w Twoim języku
 • Dostajesz znakomity kurs wymiany walut
 • Przelew na kartę lub gotówka do odbioru nawet w 10 minut w 8000 punktów na Ukrainie!
 • Stała, jasna prowizja niezależna od wysokości przelewu

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

 • FCA Authorized
 • Verified by VISA
 • MasterCard Secure Code
 • GeoTrust

Partner:

 • Privat Bank
 • Inteli Express

Tysiące zadowolonych klientów

Nasza ocena wg TrustPilot: 4,8/5!

Dołącz do naszych użytkowników i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi

Zobacz więcej opinii w serwisie Trustpilot lub

Jak wysłać przelew z EasySend?

3 proste kroki do wygodnych i tanich przelewów na Ukrainę.

step

Wybierz odbiorcę

Zarejestruj się i wysyłaj pieniądze do rodziny, opłacaj rachunki lub oszczędzaj na bieżąco. Pierwszy przelew zawsze za darmo.

step

Określ kwotę i sposób odbioru

Wybierz rodzaj przelewu i zapłać
kartą lub przelewem bankowym.

step

Pozwól nam zająć się resztą!

Pieniądze trafią na kartę Mastercard, do odbioru w Privat24 lub w 8000 punktów na Ukrainie nawet w 10 minut od opłacenia przelewu

Załóż bezpłatne konto
i wypróbuj nas za darmo!

Dlaczego warto korzystać z EasySend?

Zaufana i bezpieczna firma icon Zaufana i bezpieczna firma

Obowiązują nas te same regulacje prawne co banki. W ciągu 13 lat funkcjonowania na rynku zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów.

Obsługa Klienta w Twoim języku icon Obsługa Klienta w Twoim języku

Zawsze możesz do nas zadzwonić, napisać na czacie, wysłać e-mail lub skontaktować się przez Messengera.

Oszczędzasz czas i pieniądze icon Oszczędzasz czas i pieniądze

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku! Świetny kurs wymiany, stałą niską opłatę i przelewy docierające do Twoich bliskich na Ukrainie nawet w 10 minut.

Przelewy dostępne na każdym urządzeniu icon Przelewy dostępne na każdym urządzeniu

Telefon, tablet czy komputer? Niezależnie od urządzenia przelewy EasySend zrealizujesz szybko i wygodnie.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Jesteśmy licencjonowaną instytucją płatniczą regulowaną przez brytyjską organizację FCA.

Dajemy Ci możliwość śledzenia statusu swojego zlecenia w każdym momencie.

Używamy najnowszych protokołów bezpieczeństwa, zupełnie jak banki.

FCA
VISA
MasterCard
Geotrust
Jak zrealizować szybkie i tanie przelewy z Polski na Ukrainę?
Przyjechałeś z Ukrainy do Polski w celach zarobkowych? Chcesz wesprzeć finansowo swoją rodzinę, która została w kraju? Szukasz możliwości zrobienia tanich i szybkich przelewów na Ukrainę? Nie mogłeś trafić lepiej. EasySend daje Ci taką możliwość, jednocześnie gwarantując pełne bezpieczeństwo transakcji.
Przekazy pieniężne na Ukrainę
stawiaj tylko na zaufanych partnerów
Coraz więcej firm oferuje tanie przelewy z Polski na Ukrainę, ale nie wszystkie są godne zaufania. Dlaczego sprawa jest skomplikowana? Ponieważ chodzi o przelewy do kraju spoza Unii Europejskiej. Obywatele Unii mają zdecydowanie łatwiej. Mogą posługiwać się na terenie Europy swoją kartą i kontem, a dodatkowy koszt, który ponoszą, dotyczy tylko przewalutowania. Ukraina nie należy do Unii Europejskiej i brakuje korzystnych umów między bankami polskimi i ukraińskimi. Nie bez znaczenia jest również niestabilność hrywny.
Nie warto korzystać z banków
Banki nigdy nie są korzystnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o przelewy międzynarodowe, ale w przypadku przekazów pieniężnych na Ukrainę sprawa jest jeszcze bardziej zagmatwana. Naliczane są rozmaite koszty transakcyjne, co w wyniku braku jasnych regulacji prawnych wiąże się z nakładaniem przez poszczególne banki dodatkowych kosztów manipulacyjnych. Wszystko to sprawia, że o wiele bardziej opłaca się przewieźć przez granicą gotówkę. Dlatego wiele osób z Ukrainy, pracujących w Polsce, woli wypłatę w gotówce niż przelew na konto bankowe. Ale przecież osobisty transport nie zawsze jest możliwy. Poza tym, korzystając ze sprawdzonych i godnych zaufania operatorów, możesz wykonać przelew na Ukrainę na naprawdę korzystnych warunkach. Jak wykonać najtańsze przelewy na Ukrainę? Oczywiście przez easysend.pl.
Jak zrobić przelew na Ukrainę na easysend.pl?
Realizacja przelewu za pośrednictwem platformy EasySend jest bardzo prosta. Co musisz zrobić, żeby wykonać przelew na Ukrainę?
Dokonaj darmowej rejestracji
Najpierw musisz się zarejestrować na platformie EasySend i aktywować konto za pomocą własnego adresu mailowego i zdefiniowanego przez Ciebie hasła.
Zleć przelew
Następnie zleć przelew Polska – Ukraina.
Wybierz rodzaj przelewu
Musisz wybrać rodzaj przelewu. Przekazy pieniężne na Ukrainę możesz zlecić w złotówkach lub euro, a odbiorca w zależności od rodzaju przelewu może otrzymać euro, hrywny lub dolary. Wybierz najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie, a pieniądze dotrą do odbiorcy nawet w ciągu 10 minut.
Opłać zlecenie
Przelew możesz opłacić kartą, szybką płatnością online lub przelewem bankowym. Ale pamiętaj! Pierwszy przelew masz zawsze bezpłatny. To najtańsza, najszybsza i w pełni bezpieczna opcja przekazów pieniężnych na Ukrainę.
Przekazy pieniężne na Ukrainę z EasySend w złotówkach
Przelew na Ukrainę z EasySend to szybki i bezpieczny transfer pieniędzy na Ukrainę i to po korzystnym kursie. Wystarczy zalogować się bezpłatnie na stronie easysend.pl i zrealizować transakcję, a odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 10 minut. A jakie masz możliwości odbioru pieniędzy? Jeżeli chcesz dokonać przelewu na Ukrainę w złotówkach, to masz następujące opcje.
Przelew na kartę Mastercard
Przelew na kartę Mastercard pozwala na szybką realizację transferu. Pierwszy przelew jest darmowy. Kolejne to koszt 7,99 zł. To rozwiązanie dla osób, które chcą przesłać pieniądze z Polski i przewalutować na hrywny. Odbiorca otrzymuje przelew w walucie ukraińskiej.
Odbiór w aplikacji Privat24
To oferta dla osób mających konto w PrivatBank. Z tej opcji możesz skorzystać, jeżeli chcesz przewalutować przesyłane złotówki na dolary lub euro. Pierwszy przelew jest darmowy a kolejne to koszt zaledwie 4,99 zł. Tutaj również odbiorca może otrzymać pieniądze w ciągu 10 minut.
Odbiór gotówki
Odbiór gotówki to także rozwiązanie dla osób, chcących zamienić złotówki na dolary lub euro. Koszt takiego szybkiego przelewu na Ukrainę to 4,99 zł. Pierwszy przelew oczywiście jest bezpłatny.
Przelew na Ukrainę w Euro
Z EasySend możesz także przelać pieniądze na Ukrainę w euro. Tutaj zasada jest podobna. Odbiorca może odebrać hrywny, jeżeli zdecydujesz się na przelew na kartę Mastercard, natomiast w przypadku odbioru dolarów możesz się zdecydować na odbiór w aplikacji Privat 24 lub odbiór gotówki. Pierwszy przelew jest bezpłatny, a kolejne kosztują 1,99 EUR. W tych dwóch ostatnich sposobach przelewu możesz również zdecydować się na odbiór pieniędzy w euro. Opłata jest wtedy również pobierana w europejskiej walucie i wynosi 10 EUR, ale nie ma konieczności przewalutowania

Języki, w których mówimy

Chcemy przekraczać dla Was granice - również te językowe. Sprawdź, w których językach możesz z nami porozmawiać!

Divider