Międzynarodowe transfery pieniężne dla firm

Wymieniasz duże ilości waluty?

Jesteśmy kilka razy tańsi i szybsi od banków.
Skorzystaj z przygotowanej przez nas specjalnej oferty dla klientów biznesowych!

Zlecaj przelewy międzynarodowe.

Aktywnie współpracujemy z biznesem.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby. Uzgadniamy kurs wymiany z dealerem walutowym. Realizujemy przelewy na terenie całej UE. Gwarantujemy szybkość, znakomite warunki i bezpieczeństwo.

Zadzwoń do nas

Nasz dział sprzedaży przygotuje specjalną ofertę dla Twojej firmy.
Ludwik Czernecki

Ludwik Czernecki

Adam Kłodnicki

Adam Kłodnicki

Jak to działa

1. Rejestracja

Rejestracja

Zarejestruj się, wypełniając krótki formularz.

2. Kontakt

Kontakt

Skontaktuje się z Tobą opiekun biznesowy i udzieli potrzebnych informacji.

3. Przelew

Przelew

Zleć bezpłatnie swój pierwszy przelew ze swojego konta bankowego lub z karty na nasze konto.

To my zatroszczymy się o resztę!

Całość zajmie Ci parę minut. Odbiorca otrzyma pieniądze nawet tego samego dnia, maksymalnie kolejnego dnia roboczego.
O statusie przelewu poinformujemy Cię e-mailem.

Opłaty i czas realizacji

Prowadzenie rachunku Rejestracja firmy w ciągu godziny Rezerwacja walut przez dealera EasySend Przelew FAST do Polski Przelew FAST do UK Przelew FAST do Unii Europejskiej Więcej Transakcje SPOT i FORWARD Więcej
Biznes
(do 10 000 £)
bez opłat 2 £ bez opłat 5 £
Biznes PRO
(powyżej 10 000 £)
bez opłat Już od 0 £ bez opłat Już od 0 £

Księgowanie

Szybki przelew do UE zaksięgowany tego samego dnia, najpóźniej następnego dnia roboczego.

SPOT

Transakcja SPOT jest transakcją z możliwością rozliczenia w terminie do maksymalnie dwóch dni roboczych od daty zawarcia kontraktu. Stanowi rodzaj bezpośredniej wymiany pomiędzy dwiema walutami. EasySend oferuje swoim klientom możliwość zawierania transakcji SPOT z datą rozliczenia tego samego dnia, następnego dnia roboczego lub z dwudniowym terminem. Transakcje SPOT nie wymagają depozytu kaucyjnego.


FORWARD

Jednym ze sposobów na ograniczenie ryzyka kursowego są transakcje terminowe forward. O transakcji tego typu mówimy, gdy klient kupuje określoną kwotę waluty na ustalony z góry termin rozliczenia transakcji. Stawka (kurs wymiany) jest zabezpieczana w dniu zawarcia transakcji według aktualnego notowania i nie ulega zmianie niezależnie od trendów rynkowych. EasySend oferuje swoim klientom możliwość zawierania transakcji forward z maksymalnie trzymiesięcznym terminem rozliczenia. Transakcje te znacznie ułatwiają naszym klientom zarządzanie przepływami pieniężnymi. Transakcje forward podlegają depozytowi kaucyjnemu w wysokości 5% wartości transakcji.

Biznes
Biznes PRO
Prowadzenie rachunku
bez opłat
bez opłat
Rejestracja firmy w ciągu godziny
Rezerwacja walut przez dealera EasySend
Przelew FAST do Polski
pierwszy bez opłat,
kolejny 2 £
bez opłat
Przelew FAST do UK
bez opłat
bez opłat
Przelew FAST do Unii Europejskiej
bez opłat
bez opłat
Transakcje SPOT i FORWARD

Co mówią o nas klienci biznesowi?

 • PRT Foods

  “Dotychczasowe doświadczenie pozwoliło nam poznać EasySend Ltd jako firmę przede wszystkim niezwykle elastyczną, terminową i skrupulatną. Poziom usług i zaangażowania jest niezwykle wysoki, a osoby przydzielane do współpracy z nami otwarte, pomocne i profesjonalne.” Zenon Kaczmarczyk, właściciel “PRT Foods (UK) Ltd”

  MSM Foods

  “W EasySend mamy najlepszy kurs na rynku i możliwość bardzo szybkich przelewów. Ponieważ zależy nam na czasie i profesjonalnej obsłudze współpracujemy z EasySend. Każdemu polecamy tę firmę.” Sebastian Szczesny, dyrektor “MSM Foods Limited”

  Total Foods

  “Współpraca z EasySend cechuje się wysokim poziomem profesjonalizmu oraz stuprocentową rzetelnością w powierzonych zadaniach. Z całą pewnością mogę polecić tę firmę każdemu, kto szuka fachowego kontrahenta w dziedzinie wymiany walut.” Grzegorz Jeż, dyrektor hurtowni “Total Foods”
 • Twelve Grains

  “Najlepszy kurs, najszybsze przelewy, pełen profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie. To właśnie EasySend – firma godna polecenia!” Dariusz Klinowski, właściciel “Twelve Grains Ltd”

  AGA Foods

  “Niezawodność, solidność i uczciwość – te trzy cechy doskonale opisują firmę EasySend. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto dokonuje międzynarodowych transferów pieniężnych.” Agnieszka Sysa, Finance Manager “Aga Food Ltd”

  PSB London

  “Indywidualne podejście do klienta jest czymś, co cenię najbardziej. Współpracujemy już od wielu lat. EasySend oferuje klientom możliwość negocjacji kursu i dostosowania oferty pod aktualne potrzeby firmy. Wszystko szybko i bezproblemowo. Polecam wszystkim.” Artur Niewolik, dyrektor “PSB London Ltd”
 • PF Furniture

  “Tym, co dla mnie najbardziej przemawia za EasySend, oprócz świetnego kursu wymiany i szybkości transakcji, jest wspaniała obsługa klienta. Pomagają, doradzają i dbają o to, by moja firma zawsze wychodziła korzystnie na realizowanych transakcjach. Duży plus.” Piotr Felczak, dyrektor “PF Furniture Ltd”

  BAPM Foods

  “Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani przebiegiem współpracy z firmą EasySend Ltd. Wieloletnie doświadczenie tej firmy jest widoczne zarówno w wysokiej jakości obsługi, jak i profesjonalizmie osób, które w niej pracują. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z tą firmą.” Mateusz Żurek, dyrektor “BAPM FOODS Ltd”

  ANT BM

  “Na początku miałem obawy dotyczące wiarygodności EasySend, jednak szybko się przekonałem, że były bezzasadne. Błyskawiczny przelew na konto, świetny kurs, bezpieczne transakcje – po prostu 100% profesjonalizm. Polecam” Radosław Ziegler, właściciel “ANT BM Ltd”
 • Bakery Bagietka

  “EasySend oferuje nam nieporównywalnie lepszy kurs niż jakikolwiek bank. Dodatkowo przelewy docierają na konto odbiorców bardzo szybko i nie płacimy za nie nic. Polecam każdej firmie, która chce uzyskać dodatkowe środki na rozwój.” Piotr Felczak, właściciel “Bakery Bagietka Ltd”

  PB Supplies

  “Korzystamy jako biznes już od kilku lat i nigdy się nie zawiedliśmy! Nie zamienimy na żadną inną! W 100% firma godna polecenia!” Krzysztof Niezgoda, właściciel “PB Supplies Ltd”

  Lynco

  “EasySend to niezawodny partner biznesowy. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze. Gorąco polecam EasySend, jeśli zależy Ci na najlepszym kursie wymiany walut, szybkości transakcji i znakomitej obsłudze klienta.” Michael Lynch, dyrektor “Lynco”
 • International Windows Group

  “Tym, co najbardziej mnie przekonało do współpracy z EasySend, jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Nie mówiąc już o świetnym kursie, który po prostu przebija całą konkurencję. Z czystym sumieniem polecam EasySend.” Dariusz Kaczor, dyrektor “International Windows Group”

  Mixer Media Group

  “Polecam firmę EasySend - bardzo profesjonalne podejście do współpracy, świetny kurs wymiany i ekspresowe transakcje. Jestem z EasySend już od kilku lat i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.” Robert Jasiewicz, dyrektor “MIXER MEDIA GROUP“

  Polish Village Bread

  “Indywidualne podejście, elastyczność, fantastyczna obsługa. Dodając do tego świetny kurs wymiany jaki otrzymujemy, daje nam to korzystną współpracę na wiele lat. Z czystym sumieniem możemy polecić EasySend jako doskonałego partnera do współpracy.” Kamil Smarduch, Finance Manager “Polish Village Bread Ltd“
 • Contact Finance sp. z o.o.

  “Świetne, indywidualne podejście do Klienta. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że nawiązaliśmy współpracę z EasySend i z czystym sumieniem polecamy ich usługi naszym partnerom biznesowym.” Maciej Wojtal, dyrektor “Contact Finance sp. z o.o.“

  Lemonex S.A.

  “Współpraca z firmą EasySend jest prawdziwą przyjemnością. Szybki kontakt, duża elastyczność i kreatywność to cechy, które czynią EasySend firmą godną polecenia. Nasza współpraca pomaga nam wzajemnie rozwijać potencjał biznesowy.” Mariusz Mirosław, prezes zarządu “Lemonex S.A.“

Dlaczego jesteśmy lepsi?

OSZCZĘDNOŚĆ

Nasze opłaty za realizację przelewu są bardzo atrakcyjne, a pierwszy przelew typu FAST jest całkowicie darmowy.

SZYBKOŚĆ

Zlecenie przelewu trwa tylko parę minut. Twoje pieniądze dotrą do odbiorcy w Europie nawet po 10 minutach od chwili zlecenia, a najpóźniej w następny dzień roboczy.

DOSKONAŁY KURS

Oferujemy najlepsze kursy wymiany walut, znacznie korzystniejsze niż w bankach. Z nami oszczędzisz!

PRZYJAZNA OBSŁUGA

Możesz liczyć na miłą i profesjonalną obsługę. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji, również w soboty. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

WALUTY

Realizujemy przelewy nie tylko w Złotych, Funtach oraz Euro, ale także w innych walutach, np. Frank Szwajcarski. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

WYGODA

Możesz zlecać transfer pieniędzy telefonicznie, e‑mailowo i przez stronę internetową. Wybierz najlepszą formę przelewu dla siebie z dowolnego miejsca. Zleć przelew już teraz!