EasySendowicze! Już za chwilę w Polsce obchodzić będziemy święto kościelne – Boże Ciało. Jest to dzień wolny od pracy, zamknięte będą więc polskie banki, a czas realizacji naszych przelewów będzie nieznacznie zmieniony. Zawsze informujemy Was o takich sytuacjach z wyprzedzeniem, abyście mogli uwzględnić nowy harmonogram i aby wszystkie zaplanowane w tym okresie przelewy dotarły do odbiorców na czas – sprawdźcie nowe terminy już teraz!

Poniżej przedstawiamy tabelę ze zmianami. W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół Obsługi Klienta chętnie na wszystkie odpowie.

Jeśli zależy Wam na czasie, to w środę zachęcamy do korzystania z przelewu SuperFAST (w czwartek będzie on niedostępny). Przelew SuperFAST może być nadany w dni robocze aż do godziny 17:00 czasu UK i dociera do odbiorcy nawet w 10 minut. Więcej o SuperFAST-ach przeczytacie TUTAJ:

szybki przelew do polski

Terminy realizacji przelewów – Klient Indywidualny

*podane godziny wg czasu UK/Irlandia

Boże Ciało to święto kościelne, które w Polsce jest dniem wolnym od pracy.  Tradycyjnie obchody uroczystości wiążą się z procesją z Najświętszym Sakramentem po ulicach parafii. Procesja zatrzymuje się kolejno przy czterech ołtarzach, przy których czytane są związane tematycznie z Eucharystią fragmenty czterech Ewangelii. Współcześnie Boże Ciało jest często okazją do zorganizowania tzw. długiego weekendu. Wystarczy wziąć jeden dzień urlopu, aby cieszyć się 4-dniowym urlopem, który można przeznaczyć na relaks i odpoczynek. Boże Ciało to święto ruchome wypadające zawsze 60 dni po Wielkanocy.

W razie pytań nasz zespół Obsługi Klienta jest dostępny mailowo: pomoc@easysend.pl oraz pod numerami telefonów:
+48 58 500 86 75 z Polski
+44 20 3318 7267 z UK
+353 1 485 4489 z UE

– również  w czwartek.

Oceń przydatność tego artykułu