Friends Gathering Together on Tea Party Eating Cakes Enjoyment happiness

11-te urodziny EasySend – konkursowy wrzesień

Podobno w pewnym wieku urodziny już tak nie cieszą…  Nas to na szczęście nie dotyczy! We wrześniu mija 11 lat od pierwszego międzynarodowego przelewu wykonanego przez EasySend! Chcemy podzielić się z Wami naszą radością i świętować razem przez cały miesiąc! Już dziś rozpoczynamy pierwszy (i nie ostatni) konkurs urodzinowy! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Cała historia EasySend rozpoczęła się w Belfaście w 2006 roku – z małego biznesu rozpoczętego przez dwóch polskich emigrantów rozwinęło się świetne przedsiębiorstwo, które ciągle powiększa swoje zasięgi oraz otwiera się na nowe rynki. Więcej na ten temat przeczytacie w wywiadzie z Robertem Lewandowskim oraz Gniewkiem Juralewiczem – założycielami EasySend.

Jak już pewnie wiecie, z dumą wspieramy polską kulturę na Wyspach, pomagamy organizować rodzinne pikniki, akcje charytatywne oraz promujemy polskie biznesy – a tym razem chcielibyśmy zaprosić Was do… teatru!

Mamy do rozdania cztery bilety (w tym dwa bilety VIP) na spektakl “Kłamstewka”, który odbędzie się 30 września w Polskim Teatrze w Londynie. Na scenie zobaczycie takich znanych polskich aktorów jak Ewa Kasprzyk, Paweł Domagała, Katarzyna Glinka czy Paweł Wawrzecki – a dzięki wejściówce VIP będziecie mieć szansę spotkać ich osobiście po spektaklu! To prawdziwa gratka dla każdego miłośnika sztuki aktorskiej. Więcej na temat samego przedstawienia znajdziecie tutaj.

spektakl klamstewka londyn

Jak wygrać takie bilety? To proste! Wystarczy zrobić zupełnie darmowy przelew w serwisie EasySend – sami dobrze wiecie, jakie to łatwe i wygodne. Kod promocyjny “SPEKTAKL”, uprawnia do darmowego SuperFAST-a – każdy zrealizowany przelew daje szansę na wygranie biletów!

Zabawa trwa do 15 września – świętujcie z nami! Pełny regulamin konkursu znajdziecie na naszym Facebook’u.

 

Link do bota: https://m.me/PrzelewyDoPolski?ref=New%20flow%203

 

Oceń przydatność tego artykułu

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *